Jasło

    Grafik – Specjalista ds. danych 3D - Jasło, Polska - Nowy Styl

    Nowy Styl
    Nowy Styl Jasło, Polska

    Znalezione w: beBee S2 PL - 2 godziny temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis
    Nasze wymagania:
    • umiejętność modelowania 3D
    • wysokie poczucie estetyki, precyzja, dbałość o szczegóły, wyczucie koloru
    • znajomość trendów graficznych
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • zaangażowanie, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • samodzielność w wykonywaniu zadań i umiejętność dobrej organizacji pracy
    • doświadczenie na podobnym stanowisku (ciekawe portfolio)
    Mile widziane:
    • wykształcenie wyższe na kierunku graficznym lub architektonicznym
    • znajomość programu REVIT
    • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
    Twój zakres obowiązków:
    • tworzenie modeli 3D, grafik i materiałów graficznych na potrzeby bieżących projektów handlowych oraz działań promocyjnych na WWW i SM
    • monitorowanie trendów i rozwiązań kreatywnych dotyczących prezentacji produktów w obszarze digitalu

  • Nowy Styl sp. z o.o./ NSG TM sp. z o.o./ NSG Finance sp. z o.o. S.K.A.

    Grafik – Specjalista ds. danych 3D

    Znalezione w: Talent PL Premium - 5 godzin temu

    Nowy Styl sp. z o.o./ NSG TM sp. z o.o./ NSG Finance sp. z o.o. S.K.A. Jasło, Polska

    Rekrutacja do Nowy Styl Sp. z o.o. · Twój zakres obowiązków: · tworzenie modeli 3D, grafik i materiałów graficznych na potrzeby bieżących projektów handlowych oraz działań promocyjnych na WWW i SM · monitorowanie trendów i rozwiązań kreatywnych dotyczących prezentacji produktów ...

  • Clean Energy Operator Sp. Z O.o.

    Specjalista / Specjalistka Ds. Pozyskiwania Gruntów

    Znalezione w: Jobs Search PL C2 - 1 dzień temu

    Clean Energy Operator Sp. Z O.o. Tarnów, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Specjalista / Specjalistka ds. · pozyskiwania gruntów Miejsce pracy: Tarnów Twój zakres obowiązków aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie gruntów pod budowę instalacji fotowoltaicznych oraz magazyny energii praca w terenie przez min. · 4 dni w tygodniu negocjacje i zawieranie umów d ...

  • Hutchinson

    Specjalista ds. Controllingu

    Znalezione w: Talent PL Premium - 2 dni temu

    Hutchinson Debica, Polska Pełny etat

    Młodszy Specjalista ds. Controlingu · Rodzaj umow y: Umowa na zastępstwo · Dział: Finanse · Specjalista ds. controlingu jest samodzielnym stanowiskiem w Dziale Finansów. · Osoba pełniąca tę rolę pod nadzorem kontrolera finansowego czynnie uczestniczy w przygotowaniu budżetu i kon ...