Jasło

    Grafik – Specjalista ds. danych 3D - Jasło, Polska - Nowy Styl sp. z o.o./ NSG TM sp. z o.o./ NSG Finance sp. z o.o. S.K.A.

    Nowy Styl sp. z o.o./ NSG TM sp. z o.o./ NSG Finance sp. z o.o. S.K.A.
    Nowy Styl sp. z o.o./ NSG TM sp. z o.o./ NSG Finance sp. z o.o. S.K.A. Jasło, Polska

    5 dni temu

    Opis

    Rekrutacja do Nowy Styl Sp. z o.o.

    Twój zakres obowiązków:

    • tworzenie modeli 3D, grafik i materiałów graficznych na potrzeby bieżących projektów handlowych oraz działań promocyjnych na WWW i SM
    • monitorowanie trendów i rozwiązań kreatywnych dotyczących prezentacji produktów w obszarze digitalu

    Nasze wymagania:

    • umiejętność modelowania 3D
    • wysokie poczucie estetyki, precyzja, dbałość o szczegóły, wyczucie koloru
    • znajomość trendów graficznych
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • zaangażowanie, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • samodzielność w wykonywaniu zadań i umiejętność dobrej organizacji pracy
    • doświadczenie na podobnym stanowisku (ciekawe portfolio)

    Mile widziane:

    • wykształcenie wyższe na kierunku graficznym lub architektonicznym
    • znajomość programu REVIT
    • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

    Oferujemy:

    • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
    • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
    • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
    • benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

    Prosimy o dołączenie portfolio przy składaniu aplikacji.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
    Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.

  • Nowy Styl Jasło, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Nasze wymagania:umiejętność modelowania 3D · wysokie poczucie estetyki, precyzja, dbałość o szczegóły, wyczucie koloru · znajomość trendów graficznych · umiejętność pracy pod presją czasu · zaangażowanie, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole · samodzielność w wykonywaniu ...

  • Nowy Styl Sp. Z O.o. Jasło, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Specjalista / Specjalistka IT z j. · niemieckim Miejsce pracy: Jasło Technologie, których używamy System operacyjny Windows Twój zakres obowiązków monitoring zgłoszeń i obsługa incydentów IT udział w projektach prowadzonych przez Departament Informatyki praca w systemie ticketowy ...

  • Hutchinson Debica, Polska Pełny etat

    Młodszy Specjalista ds. Controlingu · Rodzaj umow y: Umowa na zastępstwo · Dział: Finanse · Specjalista ds. controlingu jest samodzielnym stanowiskiem w Dziale Finansów. · Osoba pełniąca tę rolę pod nadzorem kontrolera finansowego czynnie uczestniczy w przygotowaniu budżetu i kon ...