Wrocław

    Kierownik Restauracji - Wrocław, Polska - Salad Story

    Salad Story

    Poszukujemy ambitnego, zdolnego i odpowiedzialnego kandydata na stanowisko Kierownika Restauracji / Store Managera, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie naszą wybraną restauracją we Wrocławiu. Mamy do wyboru dwie lokalizacje: Galerię Dominikańską oraz Centrum Handlowe Wroclavia. Osoba na tym stanowisku będzie miała kluczową rolę w zapewnianiu doskonałego doświadczenia klienta, zarządzaniu personelem oraz osiąganiu celów operacyjnych i finansowych.

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę lub kontrakt B2B

    Wymiar pracy: Pełny etat

    Wynagrodzenie: Umowa o pracę 6 500 zł zł brutto, kontrakt B2B 6 500 zł zł netto

    Tryb pracy: Stacjonarny

    Miejsce pracy: Wrocław, woj. dolnośląskie (w wybranej lokalizacji)

    Twój zakres obowiązków:

    • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem restauracji zgodnie z określonymi standardami
    • Organizacja pracy i ocena pracowników
    • Kontrola i analiza kosztów oraz dbałość o optymalizację sprzedaży
    • Organizowanie procesów rekrutacyjnych i prowadzenie dokumentacji kadrowej, wykonywanie grafików
    • Wykonywanie raportów, zestawień oraz wszelkich innych dokumentów potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania restauracji
    • Składanie zamówień
    • Wprowadzanie dokumentów do programu Gastro Szef i inne czynności związane z poprawnym działaniem systemu
    • Przygotowywanie na zamówienie i przy kliencie, wybranych przez niego dań i napojów
    • Obsługa kasy fiskalnej i programu sprzedaży

    Nasze wymagania:

    • Umiejętność organizacji czasu pracy i zarządzania pracownikami
    • Gotowość do pracy w oparciu o standardy funkcjonujące w sieci Salad Story
    • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Minimum roczne doświadczenie w pracy w gastronomii na podobnym stanowisku (znajomość systemów: Gastro POS i Gastro Szef mile widziana)
    • Pozytywna energia, zaangażowanie i entuzjazmu w działaniu

    To oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie - oferujemy umowę o pracę
    • Posiłek pracowniczy za symboliczna opłatą
    • Elastyczny czas pracy
    • Solidne szkolenie przygotowujące do objęcia stanowiska
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Premie za osiągane wyniki
    • Premie za polecenie przyjaciela do pracy
    • Perspektywy dalszego rozwoju zawodowego
    • Dofinansowanie do karty Multisport oraz pakietu medycznego Medicover

    Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie zwlekaj i wypełnij formularz :)

    Informujemy, ze zapoznamy się z każdą otrzymaną aplikacją i skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Salad Story Wrocław, Polska

    Dołącz do zespołu Wrap Me by Salad Story jako Kierownik Zmiany weekendowej w restauracji we Wrocławiu w galerii handlowej Wroclavia lub w Pasażu Grunwaldzkim · Twój zakres obowiązków: · Zarządzanie zespołem i dbanie o pozytywną atmosferę w restauracji · Budowanie sprzedaży i poz ...

  • McDonalds Polska Wrocław, Polska

    Studiujesz dziennie? W trakcie trwania semestru chciałbyś dorobić pracując popołudniami lub w weekendy? · Studiujesz zaocznie? Chcesz pracować w tygodniu i w wybrane weekendy? · A może interesuje Ciebie Pełny etat? · Ciekawi Cię, jak wygląda McDonald's od kuchni? Chcesz wiedzieć, ...

  • Salad Story

    Kierownik Regionu

    4 godziny temu

    Salad Story Wrocław, Polska

    Poszukujemy ambitnego, zdolnego i odpowiedzialnego kandydata na stanowisko Kierownika Regionu / Area Managera, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie naszymi restauracjami w określonym regionie. Osoba na tym stanowisku będzie miała kluczową rolę w zapewnianiu doskonałego dośw ...