Wrocław

    Kierownik Regionu - Wrocław, Polska - Salad Story

    Salad Story

    Poszukujemy ambitnego, zdolnego i odpowiedzialnego kandydata na stanowisko Kierownika Regionu / Area Managera, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie naszymi restauracjami w określonym regionie. Osoba na tym stanowisku będzie miała kluczową rolę w zapewnianiu doskonałego doświadczenia klienta, zarządzaniu personelem oraz osiąganiu celów operacyjnych i finansowych.

    Twój zakres obowiązków:

    • Zarządzanie operacyjne kilkoma restauracjami w regionie.
    • Zapewnianie doskonałego standardu obsługi klienta i jakości produktów.
    • Rekrutowanie, szkolenie i rozwijanie zespołu restauracji.
    • Planowanie i monitorowanie budżetu regionu oraz osiąganie celów sprzedażowych i finansowych.
    • Wdrażanie i egzekwowanie standardów firmy w zakresie obsługi klienta, higieny i bezpieczeństwa.
    • Raportowanie do Zarządu na temat wyników i potrzeb regionu.

    Nasze wymagania:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży gastronomicznej (preferowane doświadczenie jako kierownik regionu).
    • Umiejętność zarządzania zespołem i doskonałe umiejętności interpersonalne.
    • Doskonałe zdolności organizacyjne i analityczne.
    • Samodzielność, inicjatywa i zdolność do podejmowania decyzji.
    • Zrozumienie obszaru żywienia i gastronomii, a także chęć promocji zdrowego stylu życia.
    • Mile widziane: czynne prawo jazdy kat. B.
    • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wyrobienia.

    To oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Telefon i laptop służbowy, również do użytku prywatnego.
    • Samochód służbowy, również do użytku prywatnego.
    • Dofinansowanie do pakietu medycznego Medicover
    • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport Plus
    • Możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach.
    • Możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia.
    • Zniżki pracownicze na firmowe produkty i usługi.

    Salad Story to nie tylko restauracje, to przekazanie zdrowia i smaku naszym klientom. Dołącz do nas i bądź częścią tej misji

    Salad Story - Twój zdrowy wybór

  • Santander Wrocław, Polska W pełnym wymiarze godzin

    kierownik obsługi klientów instytucjonalnychCountry: Poland Sieć Oddziałów Banku/ Makroregion Południowy/ Region we Wrocławiu · / Oddział we Wrocławiu · Zakres obowiązków · Realizacja strategii Banku · Zarządzanie działalnością sprzedażową i operacyjną zespołu · Zapewnienie real ...