Wrocław

    Kierownik Zmiany weekendowej Wrap Me Wroclavia - Wrocław, Polska - Salad Story

    Salad Story

    Dołącz do zespołu Wrap Me by Salad Story jako Kierownik Zmiany weekendowej w restauracji we Wrocławiu w galerii handlowej Wroclavia lub w Pasażu Grunwaldzkim

    Twój zakres obowiązków:

    • Zarządzanie zespołem i dbanie o pozytywną atmosferę w restauracji
    • Budowanie sprzedaży i pozytywnych relacji z naszymi Gośćmi
    • Planowanie sprzedaży, analiza wyników i poszukiwanie nowych możliwości

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie w pracy w gastronomii
    • Pozytywne nastawienie do realizacji zadań i celów sprzedażowych
    • Elastyczność i otwartość na zmiany

    To oferujemy:

    • Stawkę od 29,2 brutto / h
    • Elastyczny czas pracy
    • Posiłek pracowniczy za symboliczna opłatą
    • Solidne szkolenie przygotowujące do objęcia stanowiska
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Premie za osiągane wyniki
    • Premie za polecenie przyjaciela do pracy
    • Perspektywy dalszego rozwoju zawodowego
    • Dofinansowanie do karty Multisport oraz pakietu medycznego Medicover

    Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie zwlekaj i wypełnij formularz :)

    Informujemy, ze zapoznamy się z każdą otrzymaną aplikacją i skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.