Miejsca pracy

    Specjalista ds. Wdrożeń IT - Polska - INNSOFT Sp. z o.o.

    INNSOFT Sp. z o.o.
    INNSOFT Sp. z o.o. Polska

    2 tygodnie temu

    Trafisz do jednego z zespołów, w którym będziesz realizował prace wdrożeniowe i migracyjne dla dystrybutorów i sprzedawców energii w Polsce. W ramach przydzielonych projektów będziesz odpowiedzialny za uruchamianie aplikacji opartych na bazie danych Oracle, integrację z systemami klasy CRM, przenoszenie i walidację danych z systemów pomiarowych oraz billingowych innych dostawców.

    Specjalista ds. Wdrożeń IT

    Twój zakres obowiązków

    • przygotowanie środowisk oraz instalacja, konfiguracja autorskiego oprogramowania u naszych partnerów biznesowych,
    • migrowanie danych oraz integracja z innymi systemami,
    • tworzenie oraz uruchamianie instrukcji DDL i DML (SQL) na relacyjnych bazach danych,
    • opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnej z obowiązującymi standardami,
    • współpraca z bezpośrednimi przełożonymi, kierownikami projektów, programistami, analitykami i innymi członkami zespołów przy realizacji zadań i projektów,
    • wsparcie w testach UAT wdrażanego oprogramowania,
    • wsparcie klienta biznesowego w okresie stabilizacji wdrożonego oprogramowania,
    • prowadzenie szkoleń użytkowników.

    Nasze wymagania

    • doświadczenie w programowaniu w języku PL/SQL,
    • znajomość działania i obsługi relacyjnych baz danych,
    • doświadczenie w uruchamianiu oprogramowania w środowisku kontenerowym (Docker),
    • doświadczenie we wdrażaniu systemów opartych na chmurze (korzystamy z Oracle Cloud),
    • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń użytkowników i prezentowaniu właściwości oprogramowania,
    • wykształcenie techniczne/informatyczne (lub jesteś w trakcie studiów),
    • dobra znajomość systemu operacyjnego MS Windows i pakietu Office,
    • umiejętność konfiguracji połączenia sieciowego TCP/IP,
    • znajomość języka angielskiego w podstawowym zakresie.

    To oferujemy

    • stabilną i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji lidera na rynku rozwiązań IT dla energetyki,
    • udział w ciekawych zadaniach i projektach,
    • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
    • szansę rozwoju zawodowego poprzez pracę w gronie profesjonalistów i ekspertów,
    • niekorporacyjną kulturę pracy - bezpośrednie kontakty z przełożonymi, koleżeńskie relacje wśród pracowników, transfer wiedzy między działami,
    • wsparcie merytoryczne doświadczonego i zgranego zespołu,
    • ciekawe szkolenia dopasowane do profilu stanowiska pracy,
    • możliwość uczestnictwa w grupowym systemie opieki zdrowotnej oraz programie sportowym "FitSport",
    • możliwość pracy zdalnej (dwa dni w tygodniu),
    • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B.

  • TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k. Polska

    Specjalista ds. Planowania i Wdrożeń · Twój zakres obowiązków · Kierowanie projektem modernizacji / wdrożenia systemu ERP · Kierowanie projektem wdrożenia systemu MES zintegrowanego z ERP · Wdrażanie procesów i rozwiązań prowadzących do automatyzacji procesu planowania produkcji ...

  • Raks Sp zoo Polska

    Specjalista / Specjalistka ds. wdrożeń systemów sprzedażowo-magazynowych · Twój zakres obowiązków · udział w projektach wdrożeniowych Raks SQL · analiza oczekiwań klientów oraz wdrażanie uzgodnionych funkcjonalności programów Raks · wsparcie klientów w bieżącej obsłudze oprogramo ...

    Specjalista / Specjalistka ds. serwisowych (helpdesk) w dziale wdrożeń · Twój zakres obowiązków · Świadczenie usług aktualizacji i instalacji programów Raks, w różnych konfiguracjach sieciowych u Klientów · Rozwiązywanie bieżących problemów klientów na podłożu technicznym, łączni ...