Specjalista / Specjalistka ds. serwisowych (helpdesk) w dziale wdrożeń - Polska - Raks Sp zoo

    Raks Sp zoo
    Raks Sp zoo Polska

    2 tygodnie temu

    Specjalista / Specjalistka ds. serwisowych (helpdesk) w dziale wdrożeń

    Twój zakres obowiązków

    • Świadczenie usług aktualizacji i instalacji programów Raks, w różnych konfiguracjach sieciowych u Klientów
    • Rozwiązywanie bieżących problemów klientów na podłożu technicznym, łącznie z naprawami baz danych
    • Instalacja różnych wersji silnika Firebird i migracje baz danych u Klientów
    • Rozwiązywanie problemów połączeniowych Firebird / programu Raks w środowisku Klienta
    • Tworzenie nowych środowisk testowych dla programu Raks i Firebird
    • Świadczenie wsparcia wewnętrznego w zakresie technicznym dla pracowników działu wdrożeń

    Nasze wymagania

    • Rozumienie struktury systemów i umiejętność diagnozowania zdarzeń oraz podejmowania decyzji
    • Podstawowa znajomość środowiska systemów Windows, Windows Server (mile widziany Linux)
    • Podstawowa znajomość baz danych Firebird
    • Podstawowa umiejętność analizy i rozwiązywania problemów w sieciach LAN
    • Praktyczna umiejętność zmian konfiguracji w programach antywirusowych/Windows Firewall
    • Podstawowa znajomość języka SQL
    • Doświadczenie w instalacji i obsłudze programów Raks

    To oferujemy

    • pozytywną atmosferę pracy i otwartą komunikację w zespole
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
    • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
    • pakiet socjalny (opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, spotkania integracyjne)
    • hybrydowy model pracy (praca zdalna / praca w biurze)

  • Chylińscy sp z o.o. Polska

    Dysponent Działu Sprzedaży Samochodów Używanych · Twój zakres obowiązków · Dysponent Działu Sprzedaży Samochodów Używanych w firmie VW Chylińscy sp. z o. o. odpowiada za skoordynowanie i zapewnienie odpowiedniego stanu ekspozycji pojazdów na placach wystawienniczych, obsługę doku ...