Specjalista ds. Planowania i Wdrożeń - Polska - TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.

    TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.
    TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k. Polska

    2 tygodnie temu

    Opis

    Specjalista ds. Planowania i Wdrożeń

    Twój zakres obowiązków

    • Kierowanie projektem modernizacji / wdrożenia systemu ERP
    • Kierowanie projektem wdrożenia systemu MES zintegrowanego z ERP
    • Wdrażanie procesów i rozwiązań prowadzących do automatyzacji procesu planowania produkcji
    • Wdrażanie rozwiązań prowadzących do optymalizacji procesów produkcyjnych i logistycznych
    • Organizacja spotkań projektowych z działami produkcji, magazynu i logistyki
    • Ścisła współpraca z kierownikami działów produkcji, magazynu i logistyki oraz zarządem
    • Wyszukiwanie i dobór dostawców i rozwiązań z zakresu narzędzi IT (ERP, MES, dodatki do systemów)
    • Stała komunikacja z dostawcą rozwiązań IT w zakresie realizacji wdrożenia
    • Kierowanie dalszymi projektami rozwojowymi mającymi na celu optymalizację procesów produkcyjno-magazynowych i logistycznych oraz cyfryzację przedsiębiorstwa

    Nasze wymagania

    • Min. 2 lata doświadczenia w branży produkcyjnej na stanowisku Planisty Produkcji, Kierownika Produkcji, Inżyniera Procesu, Specjalisty ds. Wdrożeń lub Project Managera
    • Wykształcenie techniczne / wyższe techniczne
    • Wysoki poziom wiedzy informatycznej
    • Doświadczenie w pracy i znajomość systemów ERP i MES
    • Znajomość zagadnień produkcji seryjnej oraz produkcji jednostkowej
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
    • Wysokie zdolności organizacji pracy i zarządzania czasem
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość Microsoft Excel
    • Znajomość środowiska Microsoft 365
    • Dobra znajomość i doświadczenie w stosowaniu metodologii LEAN Manufacturing

    To oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych
    • Prywatna opieka medyczna, karta sportowa
    • Stałe zatrudnienie – umowa o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami
    • Możliwość długotrwałej pracy w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o. Polska

    Inżynier Zapewnienia Jakości · Twój zakres obowiązków · Współpraca z Klientem, opracowywanie raportów 8D zgodnie z podejściem PDCA i raportowanie wskaźników KPI; · Nadzorowanie postępowania z wyrobem niezgodnym (blokowanie części niezgodnych w SAP i zarządzanie modułem QM w SAP). ...