Poznań

    Kierowca/Próbkobiorca (Sekcja Poboru Próbek) Poznań - J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

    J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.
    Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

    Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

    J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 1000 osób.

    Jeśli jesteś osobą nastawioną na komunikację i współprace z klientem, potrafisz dostosować się do zmieniających planów dnia. Nie lubisz siedzenia za biurkiem, a czas spędzony za kierownicą traktujesz jako przyjemność. Zwiedzanie nowych miejsc oraz poznawanie nowych ludzi jest dla Ciebie interesujące to gwarantujemy, że znakomicie odnajdziesz się na tym stanowisku

    Najważniejsze obowiązki:
    • Pobór i odbiór próbek w określonych ramach czasowych z zachowaniem zasad w ruchu drogowym
    • Dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy
    • Realizacja zadań zleconych przez przełożonego
    • Dbanie o wizerunek firmy

    Praca wymagana bardzo dobrej organizacji pracy własnej, umiejętności technicznych (pobory próbek) umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy

    • Wykształcenie m.in. średnie
    • Dyspozycyjność do pracy od zaraz
    • Aktualne Prawo Jazdy Kategorii B

    Mile widziane:

    • Umiejętności techniczne bądź doświadczenie w pracy wymagającej takich zdolności (składanie jakiś części na produkcji lub podobne)
    • Umowę zlecenie na czas określony (3 miesiące) po tym czasie, jeśli współpraca będzie obopólnie korzystna, nawiązujemy umowę o pracę
    • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
    • Szkolenie stanowiskowe
    • Swobodę w działaniu
    • Możliwość zgłaszania swoich pomysłów oraz ich realne wdrażanie w naszej firmie
    • Możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy

    Klikając w przycisk "Wyślij" zgadzasz się na przetwarzanie przez J. S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z polityką ochrony danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia rekrutacji.

  • J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Poznań, Polska

    Jeśli jesteś osobą nastawioną na komunikację i współprace z klientem, potrafisz dostosować się do zmieniających planów dnia. Nie lubisz siedzenia za biurkiem, a czas spędzony za kierownicą traktujesz jako przyjemność. Zwiedzanie nowych miejsc oraz poznawanie nowych ludzi jest dla ...

  • J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Przeźmierowo, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania · Wykształcenie m.in. średnie · Dyspozycyjność do pracy od zaraz · Aktualne Prawo Jazdy Kategorii B · Mile widzianeDoświadczenie w pracy o podobnym charakterze (dostawca pizzy, kurier, itp.) · Jeśli jesteś osobą nastawioną na komunikację i współprace z klientem, potraf ...