Kierowca / Próbkobiorca (Sekcja Poboru Próbek) - Poznań, Polska - J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

    J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.
    J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Poznań, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Transport / Logistyka

    Jeśli jesteś osobą nastawioną na komunikację i współprace z klientem, potrafisz dostosować się do zmieniających planów dnia. Nie lubisz siedzenia za biurkiem, a czas spędzony za kierownicą traktujesz jako przyjemność. Zwiedzanie nowych miejsc oraz poznawanie nowych ludzi jest dla Ciebie interesujące to gwarantujemy, że znakomicie odnajdziesz się na tym stanowisku.

    Najważniejsze obowiązki

    Pobór i odbiór próbek w określonych ramach czasowych z zachowaniem zasad w ruchu drogowym

    Dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy

    Realizacja zadań zleconych przez przełożonego

    Dbanie o wizerunek firmy

    Praca wymagana bardzo dobrej organizacji pracy własnej, umiejętności technicznych (pobory próbek) umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy.

    Wymagania

    Wykształcenie m.in. średnie

    Dyspozycyjność do pracy od zaraz

    Aktualne Prawo Jazdy Kategorii B

    Mile widziane

    Umiejętności techniczne bądź doświadczenie w pracy wymagającej takich zdolności (składanie jakiś części na produkcji lub podobne)

    Oferujemy

    Umowę zlecenie na czas określony (3 miesiące) po tym czasie, jeśli współpraca będzie obopólnie korzystna, nawiązujemy umowę o pracę

    Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

    Szkolenie stanowiskowe

    Swobodę w działaniu

    Możliwość zgłaszania swoich pomysłów oraz ich realne wdrażanie w naszej firmie

    Możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy

  • J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Poznań, Polska

    Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych. · Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków ...