Przeźmierowo

    Kierowca / Próbkobiorca (Sekcja Poboru Próbek) - Przeźmierowo, Polska - J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

    J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.
    J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Przeźmierowo, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis
    Wymagania
    • Wykształcenie m.in. średnie
    • Dyspozycyjność do pracy od zaraz
    • Aktualne Prawo Jazdy Kategorii B
    Mile widziane
    • Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze (dostawca pizzy, kurier, itp.)

    Jeśli jesteś osobą nastawioną na komunikację i współprace z klientem, potrafisz dostosować się do zmieniających planów dnia. Nie lubisz siedzenia za biurkiem, a czas spędzony za kierownicą traktujesz jako przyjemność. Zwiedzanie nowych miejsc oraz poznawanie nowych ludzi jest dla Ciebie interesujące to gwarantujemy, że znakomicie odnajdziesz się na tym stanowisku.

    Najważniejsze obowiązki
    • Codzienny odbiór od klienta próbek oraz następnie ich transport na trasie: Poznań-Tychy
    • Przestrzeganie norm i zasad ujętych w dokumentacji systemu zarządzania
    • Kontakt z Klientem w celu ustalenia szczegółów dotyczących odbioru próbek
    • Przekazywanie wszystkich niezgodności/uwag dotyczących odbioru próbek do bezpośredniego przełożonego

  • J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Poznań, Polska

    Jeśli jesteś osobą nastawioną na komunikację i współprace z klientem, potrafisz dostosować się do zmieniających planów dnia. Nie lubisz siedzenia za biurkiem, a czas spędzony za kierownicą traktujesz jako przyjemność. Zwiedzanie nowych miejsc oraz poznawanie nowych ludzi jest dla ...

    Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych. · Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków ...