Wrocław

    Kierownik Robót Drogowych - Wrocław, Polska - STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis
    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe techniczne - kierunek budownictwo (specjalność drogi)
    • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierownika robót drogowych
    • uprawnienia budowlane w zakresie budowy dróg
    • umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania alternatywnych rozwiązań
    • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office ( w tym Excel), AutoCad, mile widziane MS Project
    • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu
    • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)
    • umiejętność pracy w zespole , zdolności organizacyjne
    Zadania:
    • nadzór oraz analiza dokumentacji związanej z realizacją budowy
    • prowadzenie oraz organizacja robót pracowników własnych oraz podwykonawców
    • nadzór nad wykonywaniem prac na budowie zgodnie z projektami, zasadami sztuki budowlanej oraz aktualną wiedzą techniczną
    • współpraca na budowie z Inwestorem i Inspektorem Nadzoru
    • nadzór nad przestrzeganiem terminów realizacji zgodnie z umową i harmonogramami rzeczowo-finansowymi
    • rozliczenie inwestycji, przygotowanie dokumentów do przetargu

  • Oddział Wrocław Wrocław, Polska Contrat à durée indéterminée

    organizowanie i nadzorowanie robót realizowanych siłami własnymi lub poprzez podwykonawców, · zapewnienie bezpiecznych warunków pracy, · zapewnienie sprzętu i materiałów, · kontrolowanie jakości, terminowości i kosztów prowadzonych robót, · raportowanie · teren pracy: powiat kłod ...

  • STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.

    Kierownik Robót Drogowych

    1 tydzień temu

    STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. Wrocław, Polska

    Zadania: · nadzór oraz analiza dokumentacji związanej z realizacją budowy · prowadzenie oraz organizacja robót pracowników własnych oraz podwykonawców · nadzór nad wykonywaniem prac na budowie zgodnie z projektami, zasadami sztuki budowlanej oraz aktualną wiedzą techniczną · wspó ...