Wrocław

    Majster Robót Drogowych - Wrocław, Polska - Oddział Wrocław

    Oddział Wrocław
    Default job background
    Contrat à durée indéterminée

    organizowanie i nadzorowanie robót realizowanych siłami własnymi lub poprzez podwykonawców,

    zapewnienie bezpiecznych warunków pracy,

    zapewnienie sprzętu i materiałów,

    kontrolowanie jakości, terminowości i kosztów prowadzonych robót,

    raportowanie

    teren pracy: powiat kłodzki, ząbkowicki, wałbrzyski, dzierżoniowski, strzeliński

    wykształcenie kierunkowe w zakresie budownictwa drogowego

    doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne

    umiejętność pracy w zespole

    prawo jazdy kat. B

    Pourquoi nous rejoindre ?

    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy

    Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

    Pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy

    Atrakcyjny pakiet benefitów

    Kompleksowy program wdrożenia

    Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia

    Prywatną opiekę medyczną

    Kartę sportową

    Dofinansowanie do wypoczynku

    Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

    Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

    Entité

    Eurovia (VINCI) est l'un des principaux acteurs mondiaux de la construction, de l'entretien et de la maintenance des infrastructures de transport routier et ferroviaire. Eurovia propose un ensemble intégré d'expertises et de savoir-faire à travers quatre métiers : les travaux d'infrastructures de transport et d'aménagement urbain, l'exploitation de carrières, la production industrielle, la maintenance et les services.

  • STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.

    Kierownik Robót Drogowych

    1 tydzień temu

    STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. Wrocław, Polska

    Zadania: · nadzór oraz analiza dokumentacji związanej z realizacją budowy · prowadzenie oraz organizacja robót pracowników własnych oraz podwykonawców · nadzór nad wykonywaniem prac na budowie zgodnie z projektami, zasadami sztuki budowlanej oraz aktualną wiedzą techniczną · wspó ...

  • STRABAG  Infrastruktura Południe Sp. z o.o.

    STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. Wrocław, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania:wykształcenie wyższe techniczne - kierunek budownictwo (specjalność drogi) · mile widziane doświadczenie na stanowisku kierownika robót drogowych · uprawnienia budowlane w zakresie budowy dróg · umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania alternatywnych rozwiązań ...