Katowice

    Elektroradiolog/Technik elektroradiologii​ - Katowice, Polska - enel-med

    enel-med

    Poszukujemy Elektroradiologa/technika elektroradiologii do pracowni rezonansu magnetycznego.

    Lokalizacja: oddział Ligocka.

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe
    • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie samodzielnej obsługi rezonansu magnetycznego, w szczególności badań ortopedycznych
    • dyspozycyjność minimum 50 godzin w miesiącu
    • zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
    • mile widziana umiejętność obsługi aparatu firmy GE Healtcare​
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • możliwość pracy w centrum medycznym z nowoczesną infrastrukturą
    • elastyczne formy zatrudnienia - umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B​
    • miłą atmosferę w pracy, wsparcie przełożonego i zespołu
    • prywatną opiekę medyczną
    • ubezpieczenie na życie
    • kartę MultiSport

  • enel-med Katowice, Polska

    Zakres obowiązków: · zapewnienie odpowiedniego przygotowania pracowni diagnostycznej do pracy​ · przygotowywanie Pacjenta do badań​ · wykonywanie badań diagnostycznych · nadzór nad dokumentacją medyczną · przestrzeganie wewnętrznie ustalonych standardów · Wymagania: · wykształcen ...

  • LUX MED

    Technik RTG

    4 dni temu

    LUX MED Sosnowiec, Polska

    Praca w Grupie LUX MED Technik RTG (Stomatologia) - Nowa placówka Lokalizacja: Sosnowiec Praca w centrum stomatologicznym LUX MED. · My zadbamy o: · zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży stomatologicznej, · różnorodne formy zatrudnieni ...