Łódź

    Elektroradiolog/Technik elektroradiologii - Łódź, Polska - enel-med

    enel-med
    enel-med Łódź, Polska

    1 tydzień temu

    Opis

    Zakres obowiązków:

    • zapewnienie odpowiedniego przygotowania pracowni diagnostycznej do pracy​
    • przygotowywanie Pacjenta do badań​
    • wykonywanie badań diagnostycznych
    • nadzór nad dokumentacją medyczną
    • przestrzeganie wewnętrznie ustalonych standardów

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe
    • minimum roczne doświadczenie w wykonywaniu zdjęć RTG stomatologicznych oraz RTG kostnych
    • kurs Ochrony Radiologicznej Pacjenta
    • zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
    • znajomość jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym kontakt z Pacjentem

    Oferujemy:

    • możliwość pracy w centrum medycznym z nowoczesną infrastrukturą
    • elastyczne godziny pracy oraz formy zatrudnienia – umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B
    • miłą atmosferę w pracy, wsparcie przełożonego i zespołu
    • prywatną opiekę medyczną
    • ubezpieczenie na życie
    • kartę MultiSport

  • Bonus-Diagnosta Sp. z o.o.

    Technik elektroradiolog

    Bonus-Diagnosta Sp. z o.o. Polska

    Technik elektroradiolog (K/M) · Twój zakres obowiązków · Wykonywanie badań radiologicznych w pracowni rezonansu magnetycznego oraz pracowni tomografii komputerowej · Nasze wymagania · Wykształcenie kierunkowe · Wysoka kultura osobista, cierpliwość i zrozumienie problemów Pacjentó ...

    Technik elektroradiolog (K/M) · Twój zakres obowiązków · Wykonywanie badań radiologicznych w pracowni rezonansu magnetycznego · Nasze wymagania · Wykształcenie kierunkowe · Wysoka kultura osobista, cierpliwość i zrozumienie problemów Pacjentów · Umiejętność pracy w zespole · Mini ...