Bydgoszcz

    Praktykant/Praktykantka Dział HR - Bydgoszcz, Polska - Randstad

    Randstad
    Randstad background
    TEMPORARY

    Poszukujesz dobrego miejsca na odbycie praktyk studenckich? Pragniesz wykorzystać wolny czas na poznanie obszaru rekrutacji? Chcesz zobaczyć jak to robią profesjonaliści? A może ciekawi Cię jak to jest pracować w międzynarodowej korporacji?

    Jeżeli na powyższe pytania kiwasz głową na TAK to oferta ta jest dla Ciebie Nie zastanawiaj się dłużej, poznajmy się.oferujemy

  • poznanie kultury organizacyjnej międzynarodowej korporacji
  • zdobycie cennego doświadczenia w obszarze rekrutacji
  • poznanie świata biznesu, wielu branż oraz ciekawych ludzi
  • bezpłatne praktykizadania
  • prace administracyjne archiwizacja)
  • wsparcie projektów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjneoczekujemy
  • dyspozycyjność kilka dni w tygodniu
  • umiejętność obsługi komputera
  • uśmiechu i zaangażowania
  • chęci do nabywania nowych doświadczeń Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47 ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia
    doświadczenie 0-6 miesięcy

  • Randstad Polska Bydgoszcz, Polska

    Poszukujesz dobrego miejsca na odbycie praktyk studenckich? Pragniesz wykorzystać wolny czas na poznanie obszaru rekrutacji? Chcesz zobaczyć jak to robią profesjonaliści? A może ciekawi Cię jak to jest pracować w międzynarodowej korporacji? · Jeżeli na powyższe pytania kiwasz gło ...

  • Randstad Polska

    Praktykant/Praktykantka

    4 godziny temu

    Randstad Polska Bydgoszcz, Polska