Bydgoszcz

    Praktykant/Praktykantka - Bydgoszcz, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Poszukujesz dobrego miejsca na odbycie praktyk studenckich? Pragniesz wykorzystać wolny czas na poznanie obszaru rekrutacji? Chcesz zobaczyć jak to robią profesjonaliści? A może ciekawi Cię jak to jest pracować w międzynarodowej korporacji?

    Jeżeli na powyższe pytania kiwasz głową na TAK to oferta ta jest dla Ciebie Nie zastanawiaj się dłużej, poznajmy się.

    oferujemy

    • poznanie kultury organizacyjnej międzynarodowej korporacji
    • zdobycie cennego doświadczenia w obszarze rekrutacji
    • poznanie świata biznesu, wielu branż oraz ciekawych ludzi
    • bezpłatne praktyk

    zadania

    • prace administracyjne archiwizacja)
    • wsparcie projektów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne

    oczekujemy

    • dyspozycyjność kilka dni w tygodniu
    • umiejętność obsługi komputera
    • uśmiechu i zaangażowania
    • chęci do nabywania nowych doświadczeń

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Randstad Polska

    Praktykant/Praktykantka

    1 dzień temu

    Randstad Polska Bydgoszcz, Polska

    Poszukujesz dobrego miejsca na odbycie praktyk studenckich? Pragniesz wykorzystać wolny czas na poznanie obszaru rekrutacji? Chcesz zobaczyć jak to robią profesjonaliści? A może ciekawi Cię jak to jest pracować w międzynarodowej korporacji? · Jeżeli na powyższe pytania kiwasz gło ...

  • Randstad Bydgoszcz, Polska TEMPORARY