Specjalista ds. Księgowości - Gdynia, Polska - Zakłady Odzieżowe Wybrzeże S.I.

    Zakłady Odzieżowe Wybrzeże S.I.
    Zakłady Odzieżowe Wybrzeże S.I. Gdynia, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Księgowość / Finanse
    Opis
    Opis stanowiska:

    kontrola i dekretacja dokumentów księgowo-finansowych

    przygotowywanie przelewów bankowych

    kontrola czynności z zakresu VAT oraz sporządzanie dekretacji podatkowych

    analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych, uzgadnianie sald kont księgowych w tym sald rozrachunkowych

    realizacja czynności związanych z zamknięciem okresu w obszarze zobowiązań

    bieżąca weryfikacja poprawności dokumentów księgowych

    Wymagania:

    dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie/warunek konieczny, mile widziany certyfikat FCE

    wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość

    mogą być osoby bez doświadczenia zw/w kierunków, które są na ostatnim roku studiów

    dobra znajomość pakietu MS OFFICE, w szczególności Excel

    operatywność i zaangażowanie

    Oferujemy:

    stabilne zatrudnienie / umowę o pracę / praca od

    możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w firmie

  • Zakłady Odzieżowe Wybrzeże S.I. Gdynia, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania:dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie/warunek konieczny, mile widziany certyfikat FCE · wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość · mogą być osoby bez doświadczenia zw/w kierunków, które są na ostatnim roku studiów · dobra znajomo ...

    Nasze wymaganiawykształcenie wyższe administracja, prawo, ekonomia, rachunkowość · praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy i przepisów o ubezpieczeniach społecznych · systematyczność, samodzielność, terminowość · wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne · znajomość języka angi ...

  • Zakłady Odzieżowe Wybrzeże S.I. Gdynia, Polska

    Zakres obowiązków · naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie i rozliczanie list płac i ich pochodnych dla · pracowników etatowych oraz osób współpracujących w ramach umów cywilnoprawnych · naliczanie świadczeń z ubezpieczenia społecznego · obsługa zajęć komorniczych pracowników · ...