Specjalista ds. Płac i Księgowości - Gdynia, Polska - Zakłady Odzieżowe Wybrzeże S.I.

    Zakłady Odzieżowe Wybrzeże S.I.
    Zakłady Odzieżowe Wybrzeże S.I. Gdynia, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Księgowość / Finanse
    Opis
    Zakres obowiązków

    naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie i rozliczanie list płac i ich pochodnych dla

    pracowników etatowych oraz osób współpracujących w ramach umów cywilnoprawnych

    naliczanie świadczeń z ubezpieczenia społecznego

    obsługa zajęć komorniczych pracowników

    sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, PFRON, PIT, PPK

    prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe,

    ewidencja czasu pracy, dodatkowa dokumentacja pracownicza)

    monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy

    obsługa programu kadrowo – płacowego (Optima) oraz programu Płatnik, PPK,

    przygotowywanie przelewów bankowych

    Nasze wymagania

    wykształcenie wyższe administracja, prawo, ekonomia, rachunkowość

    praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy i przepisów o ubezpieczeniach społecznych

    systematyczność, samodzielność, terminowość

    wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

    znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

    znajomość programu Płatnik oraz pakietu MS Office w szczególności Excel

    mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy

    stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę od zaraz

    możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia

    pomoc we wdrażaniu w nowe obowiązki

    możliwość korzystania z Przychodni Przyzakładowej

  • Zakłady Odzieżowe Wybrzeże S.I. Gdynia, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Nasze wymaganiawykształcenie wyższe administracja, prawo, ekonomia, rachunkowość · praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy i przepisów o ubezpieczeniach społecznych · systematyczność, samodzielność, terminowość · wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne · znajomość języka angi ...

  • Enadis sp. z o.o. Gdynia, Polska

    · prowadzenie księgowości i płac w programie Systim, · sporządzanie deklaracji podatkowych i ZUS, · rozwijanie własnej wiedzy i umiejętności, · udzielanie wsparcia w sprawach księgowo/kadrowych dla klientów firmy. · doświadczenie w prowadzeniu księgowości i/lub płac mikro i mały ...