Kraków

    Specjalista ds. Kosztorysowania - Kraków, Polska - Colas

    Colas

    COLAS zatrudnia ponad pracowników na całym świecie, dysponując siecią 800 oddziałów konstrukcyjnych i 2000 jednostek produkcyjnych, które umożliwiają realizację około projektów rocznie.

    Jako światowy lider w branży drogowej, COLAS rozpoczął swoją aktywność na rynku polskim w 1997 roku. Obecnie COLAS funkcjonuje i rozwija działalność poprzez dwie Spółki: COLAS Polska - sektor drogowy oraz COLAS Kruszywa - sektor wydobywczy. W 2019 roku COLAS Polska przejął od jednego z liderów budownictwa drogowego 11 wytwórni MMA, wraz z laboratoriami, jednostkami sprzętowymi oraz brygadami bitumicznymi, jednocześnie uzyskując status przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnokrajowym.

    Misja

    Otrzymuje dokumentację przetargową, analizuje akta i wymagania klienta, przeprowadza badania i znajduje rozwiązania techniczne, ekonomiczne i finansowe najlepiej pasujące do projektu, aż do złożenia oferty.​

    Główne obowiązki

    • analiza ogłaszanych przetargów drogowych
    • prowadzenie korespondencji w sprawach związanych z przygotowaniem ofert
    • sporządzanie przedmiarów robót oraz kosztorysów ofertowych
    • terminowa kompletacja dokumentów niezbędnych do przygotowania oferty
    • terminowe przygotowywanie i składanie ofert
    • efektywna współpraca z uczestnikami procesu związanego z przygotowaniem oferty
    • analiza przyjętych do realizacji ofert w trakcie i po rozliczeniu zadania inwestycyjnego

    Profil

    • ok 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej
    • wykształcenie techniczne wyższe lub średnie
    • doświadczenie w wycenie kontraktów infrastrukturalnych - drogowych
    • umiejętność analizy i oceny dokumentacji projektowej oraz ofert podwykonawców
    • znajomość programu NORMA PRO
    • biegła znajomość Excela
    • doskonała organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy

    • pracę w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość rozwoju i szkoleń
    • nagrodę roczną
    • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
    • dofinansowanie do karty sportowej
    • naukę języków obcych
    • dodatek świąteczny
    • sponsorowane ubezpieczenie grupowe dla Pracownika

  • Passion HR Olkusz, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy z sektora instalacji elektrycznych i przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko: · Młodszy specjalista ds. kosztorysowania instalacji elektrycznych · Zakres zadań: · analiza potrzeb, ustalenie warunków brzegowych oferty ...