Młodszy kosztorysant instalacji elektr - Olkusz, Polska - Passion HR

    Passion HR
    Passion HR Olkusz, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse

    Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy z sektora instalacji elektrycznych i przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Młodszy specjalista ds. kosztorysowania instalacji elektrycznych

    Zakres zadań:

    • analiza potrzeb, ustalenie warunków brzegowych oferty z klientami;
    • weryfikacja i analiza dokumentacji technicznej;
    • udział w uzgodnieniach technicznych i wizjach lokalnych;
    • opracowywanie zestawień na podstawie dokumentacji technicznej;
    • pomoc przy opracowywaniu kosztorysów;
    • współtworzenie ofert handlowych;
    • aktualizowanie komputerowej bazy projektów;
    • ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie.

    Oczekujemy:

    • wykształcenia średniego technicznego lub wyższego o profilu elektrycznym lub w trakcie studiów;
    • znajomości programu Excel;
    • zwracania uwagi na szczegóły na poziomie mistrzowskim;
    • chęci rozwoju w branży elektrycznej;
    • dyspozycyjności do pracy w Olkuszu.

    Co oferujemy?

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B;
    • realną możliwość rozwoju zawodowego;
    • wsparcie doświadczonych specjalistów z sektora instalacji elektrycznych;
    • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych;
    • dofinansowanie do szkoleń, kursów;
    • parking dla pracowników.