Kalisz

    Elektromonter sieci/Pomocnik elektromontera - Kalisz, Polska - PKN ORLEN S.A.

    PKN ORLEN S.A.
    PKN ORLEN S.A. background
    Opis

    Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie prac na sieci SN/nn
  • Realizowanie prac na sieci WN i w stacjach WN/SN, stacjach SN/SN
  • Realizowanie zadań w zakresie pogotowia energetycznego
  • Prowadzenie pojazdów samochodowych w ramach posiadanych uprawnień do kierowania pojazdami
  • Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe o profilu elektrycznym, preferowane średnie o profilu elektrycznym
  • Znajomość zasad eksploatacji sieci i urządzeń elektroenergetycznych
  • Świadectwo kwalifikacyjne "E" lub wiedza i umiejętności umożliwiające uzyskanie świadectwa kwalifikacyjnego "E", po niezbędnym okresie adaptacji i nabyciu doświadczenia pozwalającego na niezwłoczne przystąpienie do egzaminu
  • Brak przeciwwskazań do prac na wysokości i pod napięciem oraz przy zwiększonym wydatku energetycznym
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość i predyspozycje do uzyskania uprawnień kat. C+E
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na ciągły rozwój i czerpanie z różnych perspektyw
  • To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy
  • Benefity
  • prywatna opieka
    medyczna
  • dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • ubezpieczenie
    na życie
  • program emerytalny
  • dofinansowanie
    wypoczynku
  • dodatkowe świadczenie
    socjalne
  • dodatkowe
    dni wolne
  • dostęp do kasy
    zapomogowo-pożyczkowej
  • dostęp do
    platformy językowej
  • świadczenia
    świąteczne

  • PKN ORLEN S.A. Jarocin, Polska

    Twój zakres obowiązków · Realizowanie prac na sieci i w stacjach WN/SN, SN/nn · Realizowanie zadań w zakresie pogotowia energetycznego · Usuwanie zakłóceń i awarii na urządzeniach elektroenergetycznych WN/SN i nn · Wykonywanie przeglądów sieci i urządzeń elektroenergetycznych SN ...

  • PKN ORLEN S.A. Ostrow Wielkopolski, Polska

    Twój zakres obowiązków · Realizowanie zadań w zakresie pogotowia energetycznego · Realizowanie prac na sieci WN/SN, SN/nn · Usuwanie zakłóceń i awarii na urządzeniach elektroenergetycznych WN/SN i nn · Wykonywanie przeglądów sieci i urządzeń elektroenergetycznych SN i nn · Wykon ...