Ostrów Wielkopolski

    Elektromonter sieci/Pomocnik elektromontera ​ - Ostrow Wielkopolski, Polska - PKN ORLEN S.A.

    PKN ORLEN S.A.
    PKN ORLEN S.A. background
    Opis

    Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie zadań w zakresie pogotowia energetycznego
  • Realizowanie prac na sieci WN/SN, SN/nn
  • Usuwanie zakłóceń i awarii na urządzeniach elektroenergetycznych WN/SN i nn
  • Wykonywanie przeglądów sieci i urządzeń elektroenergetycznych SN i nn
  • Wykonywanie prac pod napięciem na urządzeniach elektroenergetycznych SN i nn
  • Wykonywanie czynności łączeniowych na urządzeniach bez ograniczeń wysokości napięcia
  • Pełnienie dyżuru domowego (pogotowia technicznego)
  • Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie o profilu elektrycznym, min. zawodowe elektryczne
  • Znajomość podstawowych zasad eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych oraz przepisów prawa budowlanego
  • Aktualne uprawnienia kwalifikacyjne "E"
  • Brak przeciwwskazań do prac na wysokości
  • Prawo jazdy min. kat. B
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność
  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na ciągły rozwój i czerpanie z różnych perspektyw
  • To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy
  • Benefity
  • prywatna opieka
    medyczna
  • dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • ubezpieczenie
    na życie
  • program emerytalny
  • dofinansowanie
    wypoczynku
  • dodatkowe świadczenie
    socjalne
  • dodatkowe
    dni wolne
  • dostęp do kasy
    zapomogowo-pożyczkowej
  • dostęp do
    platformy językowej
  • świadczenia
    świąteczne

  • PKN ORLEN S.A. Jarocin, Polska

    Twój zakres obowiązków · Realizowanie prac na sieci i w stacjach WN/SN, SN/nn · Realizowanie zadań w zakresie pogotowia energetycznego · Usuwanie zakłóceń i awarii na urządzeniach elektroenergetycznych WN/SN i nn · Wykonywanie przeglądów sieci i urządzeń elektroenergetycznych SN ...

  • PKN ORLEN S.A. Kalisz, Polska

    Twój zakres obowiązków · Realizowanie prac na sieci SN/nn · Realizowanie prac na sieci WN i w stacjach WN/SN, stacjach SN/SN · Realizowanie zadań w zakresie pogotowia energetycznego · Prowadzenie pojazdów samochodowych w ramach posiadanych uprawnień do kierowania pojazdami · Nas ...