Programista / Programistka robotów przemysłowych - Knurów, Polska - Autorobotics Sp. z o.o.

    Autorobotics Sp. z o.o.
    Autorobotics Sp. z o.o. Knurów, Polska

    2 tygodnie temu

    Opis
    Twój zakres obowiązków

    programowanie robotów online ABB, KUKA, Fanuc

    prowadzenie projektów instalacji i uruchomienia robotów u klienta

    realizacja projektów za granicą

    opracowywanie dokumentacji techniczno-ruchowej stanowisk zautomatyzowanych

    dozór pouruchomieniowy

    Nasze wymagania

    umiejętność programowania robotów ABB/KUKA/Fanuc

    znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca pracę za granicą

    pełna dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów za granicę

    prawo jazdy kat. B

    Mile widziane:

    wykształcenie techniczne (automatyk, robotyk, elektronik)

    doświadczenie w branży automotive

    znajomość innych języków obcych

    łatwość nawiązywania kontaktów

    umiejętność organizacji czasu pracy

    To oferujemy

    szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego z dziedziny automatyzacji i robotyzacji

    możliwość pracy w międzynarodowych koncernach samochodowych

    atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

    prywatne ubezpieczenie zdrowotne

    szkolenia z programowania robotów przemysłowych: Abb, Kuka i Fanuc

    początkowo 3 miesiące okresu próbnego, następnie umowa o pracę na czas nieokreślony

    Benefity

    ubezpieczenie na życie

    służbowy telefon do użytku prywatnego

  • Praca Sp. z o.o. Knurów, Polska

    Zakres obowiązków: · programowanie robotów online ABB, KUKA, Fanuc · prowadzenie projektów instalacji i uruchomienia robotów u klienta w kraju i za granicą · przygotowywanie dokumentacji techniczno-ruchowej stanowisk zautomatyzowanych · Nasze wymagania · wykształcenie techniczne ...

  • Praca Sp. z o.o. Knurów, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Nasze wymaganiawykształcenie techniczne o profilu: automatyk, robotyk, elektronik · umiejętność programowania robotów ABB/KUKA/Fanuc · komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (mile widziana znajomość innych języków obcych) · gotowość do częstych wyjazdów za g ...

  • Autorobotics Sp. z o.o. Knurów, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Nasze wymaganiaumiejętność programowania robotów ABB/KUKA/Fanuc · znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca pracę za granicą · pełna dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów za granicę · prawo jazdy kat. B · Mile widziane:wykształcenie techniczne (automat ...