Programista robotów przemysłowych - Knurów, Polska - Praca Sp. z o.o.

    Praca Sp. z o.o.
    Praca Sp. z o.o. Knurów, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Inżynieria / Architektura
    Opis
    Zakres obowiązków:

    programowanie robotów online ABB, KUKA, Fanuc

    prowadzenie projektów instalacji i uruchomienia robotów u klienta w kraju i za granicą

    przygotowywanie dokumentacji techniczno-ruchowej stanowisk zautomatyzowanych

    Nasze wymagania

    wykształcenie techniczne o profilu: automatyk, robotyk, elektronik

    umiejętność programowania robotów ABB/KUKA/Fanuc

    komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (mile widziana znajomość innych języków obcych)

    gotowość do częstych wyjazdów za granicę (główne projekty w niemczech, na słowacji i na węgrzech)

    prawo jazdy kat. B

    doświadczenie w branży automotive będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    szkolenia z programowania robotów przemysłowych

    atrakcyjne wynagrodzenie

    ubezpieczenie zdrowotne

    3 miesiące okresu próbnego, następnie umowa o pracę na czas nieokreślony

    ubezpieczenie na życie

  • Praca Sp. z o.o. Knurów, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Nasze wymaganiawykształcenie techniczne o profilu: automatyk, robotyk, elektronik · umiejętność programowania robotów ABB/KUKA/Fanuc · komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (mile widziana znajomość innych języków obcych) · gotowość do częstych wyjazdów za g ...

  • Autorobotics Sp. z o.o. Knurów, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Nasze wymaganiaumiejętność programowania robotów ABB/KUKA/Fanuc · znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca pracę za granicą · pełna dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów za granicę · prawo jazdy kat. B · Mile widziane:wykształcenie techniczne (automat ...

  • Autorobotics Sp. z o.o. Knurów, Polska

    Twój zakres obowiązków · programowanie robotów online ABB, KUKA, Fanuc · prowadzenie projektów instalacji i uruchomienia robotów u klienta · realizacja projektów za granicą · opracowywanie dokumentacji techniczno-ruchowej stanowisk zautomatyzowanych · dozór pouruchomieniowy · Nas ...