Szczecin

    SAP ABAP Developer - Szczecin, Polska - 1dea

    1dea
    1dea Szczecin, Polska

    1 dzień temu

    Dla jednego z kluczowych klientów poszukujemy osoby do roli:

    Starszy Programista SAP ABAP

    Warunki zaangażowania:

    Obszar: Consulting IT / Banking

    Lokalizacja: 100% zdalnie

    Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)

    Stawka (ustalana indywidualnie): do 200 PLN netto + VAT / h

    Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo

    Proces rekrutacyjny (100% zdalnie):

    • Krótka rozmowa telefoniczna informacyjno-zapoznawcza z rekruterem 1dea (~10 min)
    • Weryfikacja techniczna z Klientem / przedstawicielem Projektu (~1 - 1,5 h)
    • Decyzja o podjęciu współpracy

    Zakres obowiązków

    • Długofalowa współpraca z polskim oddziałem międzynarodowej firmy consultingowej IT
    • Projektowanie, wdrażanie i testowanie kilku procesów finansowych dla różnych ścieżek ulepszeń i zadań konserwacji naprawczej
    • Współpraca z biznesem, Konsultantami SAP innych modułów oraz Developerami ABAP

    Wymagania

      • 3+ lat doświadczenia na podobnym stanowisku - jako programista SAP ABAP
      • ABAP / ABAP OO
      • SAP Adobe Forms
      • Niemiecki na poziomie B1+ jest kluczowy
      Mile widziane:
      • doświadczenie z modułami funkcyjnymi SAP np. HCM, FI, FM
      • SAP AIF
      • SAP Gateway development / WebServices / ODATA

    Oferujemy

    • Przejrzysty model długoterminowej współpracy: Zatrudnienie na podstawie umowy B2B na czas nieokreślony
    • Stabilne i bezpieczne środowisko pracy: Dołączysz do firmy z solidną pozycją na rynku
    • Nowoczesne wyposażenie: Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację
    • Elastyczny czas pracy: Możliwość pracy w elastycznych godzinach
    • Praca zdalna: Możliwość pracy zdalnej w 100%
    • Profesjonalne doradztwo i wsparcie: Profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwoju kariery od doświadczonego zespołu specjalistów 1dea
    • Przyjemna atmosfera w zespole: Cenimy sobie koleżeńskość, otwartość, szacunek, wzajemną pomoc i wsparcie w rozwijaniu kompetencji zarówno własnych, jak i kolegów i koleżanek z zespołu
    • Kultura kreatywności: Wspieramy kulturę kreatywności. Każdy członek zespołu ma możliwość proponowania własnych pomysłów i rozwiązań, a jego głos jest zawsze brany pod uwagę

  • 1dea Kośnik Sp. K.

    Sap Abap Developer

    4 dni temu

    1dea Kośnik Sp. K. Szczecin, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Technologies-expected : SAP SAP ABAP about-project : Obszar: Consulting IT / Banking Lokalizacja: 100% zdalnie Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia) Stawka (ustalana indywidualnie): do 200 PLN netto + VAT / h Zaangażowanie: B2 B (outsourcing z 1de ...

  • GSD SOFTWARE

    SAP ABAP Developer

    4 dni temu

    GSD SOFTWARE -, Szczecin, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Our client is a prominent player in SAP implementations, focusing on aiding businesses in their evolution towards Industry 4.0. · They are trusted by major service brands in the DACH region, including Netflix and Porsche, and have worked with notable end customers such as T-Mobil ...

  • IBA Poland -, Szczecin, Polska W pełnym wymiarze godzin

    We are looking for a ABAP Developer L3 Production Support to join our Team and work with an IBA strategic client. As the ABAP Developer L3 Production Support you will be contributing to the success of our customer projects and taking part in L3 support of S/4 HANA projects for ou ...