Opole

    Ślusarz Narzędziowy - Opole, Polska - Neapco

    Neapco
    Neapco Opole, Polska

    19 godzin temu

    Opis

    Jesteśmy producentem komponentów

    dla branży motoryzacyjnej. Produkujemy półosie napędowe oraz odlewy aluminiowe dla największych producentów w branży automotive: VW, General Motors, Daimler, BMW, Ford i wielu innych. Możemy się pochwalić ponad 60cio letnią tradycją w Praszce oraz nieustannie dobrą pozycją wśród największych pracodawców w regionie.

    Do naszego zespołu poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

    ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

    Zadania:

  • Dokonywanie regeneracji i napraw form odlewniczych
  • Dokonywanie pomiarów w celu oceny stanu oprzyrządowania
  • Dokonywanie przeglądów prewencyjnych oprzyrządowania
  • Ścisła współpraca z obszarem odlewni
  • Analizowanie uwag dotyczących pracy oprzyrządowania i prowadzenie działań w celu wyeliminowania zgłoszonych problemów i usterek
  • Oczekiwania:

  • Wykształcenie o profilu technicznym
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Dobra znajomość narzędzi pomiarowych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w odlewni będzie dodatkowym atutem
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych i suwnic będą dodatkowym atutem
  • Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w obszarze Narzędziowni
  • Wszystkie niezbędne środki ochrony osobistej i bezpieczne warunki pracy;
  • Pracę w dużej międzynarodowej firmie ze stabilną pozycją na rynku;
  • Miłą atmosferę pracę;
  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny: Dodatkowy bonus finansowy na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Wakacje ( w sumie ponad 4000 zł brutto )Możliwość przystąpienia do grupowej Polisy na Życie (korzystne warunki)Możliwość korzystania z Prywatnej Opieki Medycznej (od 5 zł miesięcznie)Dofinansowanie do studiów lub nauki języka angielskiegoKartę MultiSPort oraz dostęp do lokalnych obiektów sportowych w wybranych terminachFirmowe wycieczki dofinansowane przez PracodawcęMożliwość skorzystania z nieoprocentowanej pożyczkiPrężnie działający system sugestii KAIZEN z możliwością wymiany zdobytych punktów za usprawnienia na atrakcyjne nagrody rzeczowe.
  • Informacje dodatkowe:

  • Rekrutacja prowadzona jest wewnętrznie oraz zewnętrznie
  • Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
  • Aplikuj

  • MOJ S.A.

    Ślusarz narzędziowy

    20 godzin temu

    MOJ S.A. Osowiec, Polska

    Opis stanowiska · Praca w narzędziowni przy montażu - demontażu narzędzi dostarczonych z produkcji, · Wykonywanie nowych narzędzi na podstawie dokumentacji konstrukcyjnej, · Czyszczenie i regeneracja narzędzi. · Wymagania · Znajomość i umiejętność posługiwania się narzędziami ślu ...