Miejsca pracy

    Ślusarz narzędziowy - Osowiec, Polska - MOJ S.A.

    MOJ S.A.
    MOJ S.A. Osowiec, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Opis stanowiska

    Praca w narzędziowni przy montażu - demontażu narzędzi dostarczonych z produkcji,

    Wykonywanie nowych narzędzi na podstawie dokumentacji konstrukcyjnej,

    Czyszczenie i regeneracja narzędzi.

    Wymagania

    Znajomość i umiejętność posługiwania się narzędziami ślusarskimi,

    Podstawowa znajomość obsługi maszyn konwencjonalnych (wiertarka stołowa, szlifierka stołowa, tokarka, frezarka uniwersalna),

    Znajomość rysunku technicznego,

    Uprawnienia na wózek widłowy – warunek konieczny,

    Zdolności manualne dotyczące ślusarstwa narzędziowego (trasowanie, piłowanie, wiercenie, gwintowanie itp.)

    Wykształcenie:

    Zasadnicze lub średnie zawodowe o kierunku mechanicznym.

    Oferujemy

    Ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej,

    Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

    Stabilne warunki zatrudnienia,

    Atrakcyjny pakiet socjalny,

    Motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy.

  • MOJ S.A.

    Ślusarz narzędziowy

    MOJ S.A. Osowiec, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Znajomość i umiejętność posługiwania się narzędziami ślusarskimi, · Podstawowa znajomość obsługi maszyn konwencjonalnych (wiertarka stołowa, szlifierka stołowa, tokarka, frezarka uniwersalna), · Znajomość rysunku technicznego, · Uprawnienia na wózek widłowy – warunek konieczny, · ...