Swadzim

    Drukarz fleksograficzny - Swadzim, Polska - Trenkwalder Polska

    Trenkwalder Polska
    Trenkwalder Polska Swadzim, Polska

    1 dzień temu

    Trenkwalder Polska background

    Aktualnie dla naszego Klienta, jednego z największych na świecie koncernów produkujących etykiety, poszukujemy osób na stanowisko:

    Zakres zadań:

    • przygotowanie maszyny do druku,
    • druk etykiet w jakości oraz nakładzie zgodnym z wymaganiami,
    • przeprowadzanie testów druku w trakcie drukowania,
    • wypełnianie dokumentacji związanej z drukiem,
    • rejestracja czasu pracy na maszynie.

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • zaangażowanie w rozwój nowych umiejętności,
    • zdolności manualne i mechaniczne,
    • umiejętność współpracy w zespole.

    Mile widziane:

    • znajomość języka angielskiego,
    • doświadczenie w pracy z maszyną fleksograficzną.

    Oferta:

    • umowa o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • prywatna opieka medyczna,
    • MultiSport,
    • możliwość korzystania ze świadczeń ZFŚS,
    • program poleceń pracowników,
    • kawa/herbata/napoje.

    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • ASISTWORK SP. Z O.O.

    Drukarz fleksograficzny

    1 tydzień temu

    ASISTWORK SP. Z O.O. Tarnowo Podgórne, Polska

    ASISTWORK Sp. z o. o. jest działającą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052. · Dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko drukarza fleksograficznego do stałej współpracy · Stanowisko: Drukarz fleksograficzny · Lokalizacja: Sad ...

  • Trenkwalder Polska Koscian, Polska

    Aktualnie dla naszego Klienta, producenta opakowań, poszukujemy osób na stanowisko: · Zadania: · wykonywanie druku na foliach, · obsługa maszyn fleksograficznych (Windmöller & Hölscher, Comexi), · prowadzenie dokumentacji, · praca według ustalonych standardów, · dbanie o jakość w ...

  • Trenkwalder

    Trenkwalder Kościan, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania: · wykształcenie min. średnie techniczne, · min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, · gotowość do pracy dwuzmianowej, · sumienność i dokładność, · umiejętność pracy w zespole. · Zadania: · wykonywanie druku na foliach, · obsługa maszyn fleksograficznych (Windmö ...