Gdynia

    Kierownik Działu Serwerów - Gdynia, Polska - GdyŃskie Centrum Informatyki

    GdyŃskie Centrum Informatyki
    GdyŃskie Centrum Informatyki Gdynia, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis
    About-project : Gdyńskie Centrum Informatyki, ul.

    Śląska 35/37 w związku z planowaną budową miejskiego centrum przetwarzania danych poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownika Działu Serwerów responsibilities : zapewnienie ciągłości procesów i sprawnej realizacji zadań Działu Serwerów, w tym: zapewnienie ciągłości działania serwerów Linux, Windows oraz usług (proxy DNS, www, SMTP), opieka nad środowiskiem sprzętowym serwerowni, opieka nad środowiskiem wirtualizacyjnym VMware v Sphere, opieka nad środowiskiem kopii zapasowych, zapewnienie rozwiązań systemowych w zakresie funkcjonowania Działu Serwerów, planowanie i realizacja strategii rozwoju technologii serwerów oraz poprawy wydajności i niezawodności infrastruktury, zarządzanie, nadzór i organizacja pracy zespołu Działu Serwerów.

    requirements-expected : wykształcenie wyższe, min.

    5 lat stażu pracy lub min.

    5 lat wykonywania działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na stanowisku, doświadczenie zawodowe w koordynacji pracy zespołu lub kierowaniu zespołu, doświadczenie zawodowe w obszarze administrowania i utrzymania serwerów, prawo jazdy kat.

    B, obywatelstwo polskie, nieposzlakowana opinia.

    offered : praca w dynamicznie rozwijającej się jednostce kładącej nacisk na wdrażanie standardów i dobrych praktyk

    ITIL), realizacja innowacyjnych projektów IT dla Miasta, indywidualny program rozwoju zawodowego

    szkolenia, dofinansowanie do studiów), dodatek stażowy od 5% do 20%, dofinansowanie do wypoczynku urlopowego oraz dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw.

    trzynastka), umowa o pracę.

    benefits : dofinansowanie szkoleń i kursów dodatkowe świadczenia socjalne trzynastka dofinansowanie do studiów

  • Plenti Lęborska, Gdańsk, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Zakres zadań: · Zapewnienie utrzymania systemów operacyjnych infrastruktury oraz wysokiego SLA. · Instalacja serwerów, konfiguracja, aktualizacje oprogramowania itp. · Rozwiązywanie problemów (dodatkowo płatne dyżury on call). · Tworzenie automatyzacji umożliwiających szybkie i s ...