Miejsca pracy

    System Administrator - Lęborska, Gdańsk, Polska - Plenti

    Plenti
    Plenti Lęborska, Gdańsk, Polska

    5 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet
    Opis

    Zakres zadań:

    • Zapewnienie utrzymania systemów operacyjnych infrastruktury oraz wysokiego SLA.
    • Instalacja serwerów, konfiguracja, aktualizacje oprogramowania itp.
    • Rozwiązywanie problemów (dodatkowo płatne dyżury on call).
    • Tworzenie automatyzacji umożliwiających szybkie i sprawne wdrażanie instancji lub usług z zabezpieczonych obrazów lub prekonfigurowanych schematów.
    • Budowanie i stosowanie narzędzi monitorujących w celu identyfikacji problemów, ich rozwiązywania lub eskalacji do działu developmentu oraz zabezpieczenie przekroczenia naszych SLA.
    • Budowa i zarządzanie środowiskami rozwoju i testów, wspomaganie programistów w debugowaniu problemów aplikacyjnych przy użyciu narzędzi.
    • Uczestnictwo w tworzeniu narzędzi i procesów wspierających infrastrukturę.
    • Współtworzenie dokumentacji wsparcia systemowego.
    • Wykorzystanie skryptów do budowania potrzebnej automatyzacji i narzędzi na potrzeby ad hoc.

    Tech stack m.in: Linux, Bash, Python, Puppet, on premise, AWS, Zabbix, Prometheus, Grafana.

    Szukamy osoby, która posiada:

    • Minimum 4 lata doświadczenia jako SysAdmin, SysOps lub DevOps Engineer.
    • Minimum 4 lata doświadczenia i szeroką znajomość systemów operacyjnych Linux.
    • Doświadczenie w wirtualizacji i konteneryzacji środowisk (używamy Proxmox).
    • Dobrą znajomość co najmniej jednego języka skryptowego (Bash lub inny).
    • Bardzo dobrą znajomość systemów zarządzania konfiguracją (Puppet/Ansible/Chef).
    • Dobrą znajomość języków angielskiego i polskiego.

    Mile widziana:

    • Znajomość rozwiązań chmurowych.
    • Praktyczna znajomość Kubernetes.
    • Znajomość systemów monitorowania.

    Oferujemy:

    • Szerokie możliwość rozwoju: wykorzystujemy różnorodne narzędzia, rozwiązania i środowiska.
    • Możliwość częściowej elastyczności w zadaniach i dopasowaniu do Ciebie tych, które będą zgodne z Twoimi zainteresowaniami.
    • W 95% pracę zdalną
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Elastyczne godziny pracy
    • Prywatną opieka medyczna (również dla rodziny).
    • Pakiet kafeteryjny
    • Pakiet szkoleń