Łódź

    Kierownik Zespołu Inżynierii – branża produkcyjna - Łódź, Polska - IMAR SERVICE GROUP Sp. z o.o.

    Imar Service Group sp. z o.o background

    Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

    Kierownik Zespołu Inżynierii – branża produkcyjna (m/k)

    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie i nadzorowanie pracy działu inżynierii,
    • Opracowywanie strategii inżynierii procesu i ich wdrażanie w praktyce,
    • Planowanie i koordynacja projektów inżynieryjnych w oparciu o wyznaczone cele biznesowe,
    • Analiza istniejących procesów w celu identyfikacji obszarów poprawy i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w celu zwiększenia wydajności, obniżenia kosztów i poprawy jakości produktów,
    • Monitorowanie trendów i innowacji w dziedzinie produkcji, identyfikowanie możliwości wdrożenia nowych technologii oraz nadzorowanie procesu adaptacji i integracji w istniejącą infrastrukturę,
    • Budowanie kultury bezpieczeństwa,
    • Współpraca z innymi działami w firmie w celu realizacji projektów i osiągnięcia celów biznesowych,
    • Przeprowadzanie analiz danych dotyczących efektywności procesów produkcyjnych, przygotowywanie raportów i prezentacji dla kierownictwa w celu podejmowania decyzji biznesowych.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Inżynieria Produkcji, Inżynieria Procesów, lub pokrewne,
    • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami w dziale inżynierii procesów,
    • Wysoko rozwinięte kompetencje przywódcze,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego,
    • Znajomość systemów Lean Manufacturing i Six Sigma oraz umiejętność ich wdrożenia,
    • Umiejętność planowania i zarządzania budżetem,
    • Doskonałe umiejętności organizacji pracy własnej i podległego zespołu, a także sprawne podejmowanie decyzji pod presją czasu,
    • Nastawienia na rozwiązywanie problemów/zadań wspólnie z zespołem oraz umiejętności dzielenia się wiedzą,
    • Umiejętność analitycznego myślenia,
    • Znajomość przepisów i wymagań dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy.

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • Pracę w dynamicznym zespole,
    • Samodzielność w działaniu,
    • Możliwość rozwoju.

  • Arche Consulting Łódź, Polska W pełnym wymiarze godzin

    O pracodawcy: · Naszym Klientem jest mocno rozwijająca się firma produkcyjna, działająca w branży elektrotechnicznej. Szukamy osoby odpowiedzialnej za budowanie strategii handlowej oraz rozwijane sprzedaży wśród klientów biznesowych na terenie całej Polski. · tryb pracy: mobilnaO ...