Łódź

    Sales Development Manager elektrotechnika - Łódź, Polska - Arche Consulting

    Arche Consulting
    Arche Consulting Łódź, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 1 dzień temu

    Arche Consulting background
    W pełnym wymiarze godzin Sprzedaż
    Opis

    O pracodawcy:

    Naszym Klientem jest mocno rozwijająca się firma produkcyjna, działająca w branży elektrotechnicznej. Szukamy osoby odpowiedzialnej za budowanie strategii handlowej oraz rozwijane sprzedaży wśród klientów biznesowych na terenie całej Polski.

    tryb pracy: mobilnaObowiązki:

    • kształtowanie i wdrażanie strategii sprzedaży dla wybranej grupy produktowej (branża elektrotechniczna),
    • budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi,
    • pozyskiwanie nowych klientów (OEM, generalni wykonawcy, biura projektowe),
    • poszukiwanie oraz inicjowanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży,
    • reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych,
    • wspieranie działań promocyjnych i wizerunkowych,
    • monitorowanie/analiza trendów rynkowych i technologicznych oraz poziomu sprzedaży i działań konkurentów.

    Wymagania:

    • doświadczenie na strategicznych stanowiskach w działach sprzedaży firm o profilu technicznym,
    • znajomość branży elektrotechnicznej będzie istotnym atutem,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • wysoka motywacja i proaktywna, dynamiczna postawa skoncentrowana na rozwoju biznesu,
    • wysoka kultura osobista, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych,
    • umiejętność pracy w oparciu o cele i target sprzedażowy.

    Nasz Klient oferuje:

    • samodzielne stanowisko w dziale handlowym w bardzo szybko rozwijającej się organizacji,
    • strategiczną pozycję, wpływającą na kierunek rozwoju firmy,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
    • kreatywne środowisko pracy - możliwość wprowadzania własnych pomysłów w celu usprawnienia procesów,
    • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy (również do celów prywatnych),
    • dodatkowe benefity (dofinansowanie do świąt, paczki świąteczne dla dzieci, możliwość dołączenia do ubezpieczenia medycznego).