Miejsca pracy

    Design Engineer - Jasło, Polska - Nowy Styl

    Nowy Styl
    Nowy Styl Jasło, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Inżynieria / Architektura
    Opis
    Zakres obowiązków:

    prowadzenie i realizowanie wszystkich etapów prac konstrukcyjnych związanych z nowym lub modernizowanym wyrobem w zakresie konstrukcji krzeseł

    nadzór nad wykonywaniem prototypów, testowanie nowych rozwiązań oraz ich monitorowanie

    praca z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi do projektowania, takich jak CatiaV6

    zarządzanie cyklem życia dokumentacji konstrukcyjnej na platformie PLM 3dExperience

    nadzór konstrukcyjny nad wykonaniem serii prototypowej wyrobu

    sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej prowadzonych projektów

    optymalizacja konstrukcji wyrobów

    Nasze wymagania:

    posiadasz wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki techniczne

    znasz programy z grupy CAD, MS Office

    cechuje Cię dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

    posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

    Mile widziane:

    masz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

    znasz oprogramowanie 3DExperience/Catia

    znasz j. angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

    Oferujemy:

    pracę w Centrum Badawczo – Rozwojowym oraz dostęp do nowoczesnych rozwiązań

    profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio

    nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty

    rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach

    benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

  • Nowy Styl

    Design Engineer

    Nowy Styl Jasło, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Nasze wymagania:posiadasz wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki techniczne · znasz programy z grupy CAD, MS Office · cechuje Cię dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole · posiadasz czynne prawo jazdy kat. B · Mile widziane:masz doświadczenie zawo ...