Jasło

    Design Engineer - Jasło, Polska - Nowy Styl

    Nowy Styl
    Nowy Styl Jasło, Polska

    Znalezione w: beBee S2 PL - 1 dzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis
    Nasze wymagania:
    • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki techniczne
    • znasz programy z grupy CAD, MS Office
    • cechuje Cię dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
    • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
    Mile widziane:
    • masz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • znasz oprogramowanie 3DExperience/Catia
    • znasz j. angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
    Zakres obowiązków:
    • prowadzenie i realizowanie wszystkich etapów prac konstrukcyjnych związanych z nowym lub modernizowanym wyrobem w zakresie konstrukcji krzeseł
    • nadzór nad wykonywaniem prototypów, testowanie nowych rozwiązań oraz ich monitorowanie
    • praca z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi do projektowania, takich jak CatiaV6
    • zarządzanie cyklem życia dokumentacji konstrukcyjnej na platformie PLM 3dExperience
    • nadzór konstrukcyjny nad wykonaniem serii prototypowej wyrobu
    • sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej prowadzonych projektów
    • optymalizacja konstrukcji wyrobów

  • Nowy Styl

    Design Engineer

    Znalezione w: Adzuna PL C2 - 4 dni temu

    Zakres obowiązków: · prowadzenie i realizowanie wszystkich etapów prac konstrukcyjnych związanych z nowym lub modernizowanym wyrobem w zakresie konstrukcji krzeseł · nadzór nad wykonywaniem prototypów, testowanie nowych rozwiązań oraz ich monitorowanie · praca z wykorzystaniem no ...

  • IGE+XAO Polska sp. z o.o.

    C++ and C# Software Developer

    Znalezione w: beBee S2 PL - 4 dni temu

    IGE+XAO Polska sp. z o.o. Tarnów, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Qualifications:Very good C++ language and good C# language (own projects, examples of code to review). Knowledge confirmed by at least 1-year, real, practical experience · Good knowledge regarding using Visual Studio 2019+ · Fluent regarding using github · Agile mindset, teamwork ...