Warsaw

    Specjalista do spraw Zdarzeń Korporacyjnych - Warsaw, Polska - 0874 Deutsche Bank Polska Spólka Akcyjna (merged per 31.01.2014)

    0874 Deutsche Bank Polska Spólka Akcyjna (merged per 31.01.2014)
    0874 Deutsche Bank Polska Spólka Akcyjna (merged per 31.01.2014) Warsaw, Polska

    4 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Description

    Specjalista do spraw Zdarzeń Korporacyjnych (Corporate Actions) w Zespole operacji na papierach wartościowych

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa krajowych i zagranicznych zdarzeń korporacyjnych.
  • Analiza ogłoszonych zdarzeń korporacyjnych (analiza komunikatów SWIFT).
  • Informowanie klientów o zbliżających się terminach zdarzeń.
  • Procesowanie instrukcji klientów.
  • Rekonsyliacja pożytków otrzymanych dla klientów.
  • Obsługa klientów w zakresie Walnych Zgromadzeń Akcjonariuszy.
  • Rozliczanie transakcji na papierach wartościowych na rynkach polskim i zagranicznych.
  • Obsługa procesów obejmujących operacje na papierach wartościowych.
  • Rekoncyliacja rachunków pieniężnych oraz rachunków papierów wartościowych.
  • Udział w projektach rozwojowych, wdrażanie nowych oraz modyfikacja istniejących funkcjonalności w systemach operacyjnych.
  • Projektowanie narzędzi do automatyzacji i przyspieszania pracy.
  • Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość produktów bankowych, głównie papierów wartościowych.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację.
  • Zdolność szybkiego uczenia się, samodzielność, sumienność.
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz skutecznej komunikacji.
  • Wiedza z zakresu rynków kapitałowych.
  • Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu podatków CA.
  • To oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony.
  • Pracę w jednej z największych instytucji finansowych na świecie.
  • Elastyczny model pracy dostosowany do zadań danego zespołu.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Our values define the working environment we strive to create – diverse, supportive and welcoming of different views. We embrace a culture reflecting a variety of perspectives, insights and backgrounds to drive innovation. We build talented and diverse teams to drive business results and encourage our people to develop to their full potential. Talk to us about flexible work arrangements and other initiatives we offer.

    We promote good working relationships and encourage high standards of conduct and work performance.

  • 0874 Deutsche Bank Polska Spólka Akcyjna (merged per 31.01.2014) Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Description · : Specjalista w Zespole Danych Rynkowych i Kontroli Limitów Funduszy · Miejsce pracy: Warszawa · Twój zakres obowiązków · odpowiedzialność za proces wyboru i dostarczania wycen instrumentów finansowych w codziennym procesie wyceny aktywów funduszy inwestycyjnych ...