Opole

    Pracownik produkcyjny - Opole, Polska - Neapco

    Neapco
    Neapco Opole, Polska

    1 dzień temu

    Opis

    Jesteśmy producentem komponentów

    dla branży motoryzacyjnej. Produkujemy półosie napędowe oraz odlewy aluminiowe dla największych producentów w branży automotive: BMW, Ford, VW, General Motors, Daimler i wielu innych. Możemy się pochwalić ponad 60-cio letnią tradycją oraz dobrą pozycją wśród najlepszych pracodawców w regionie.

    Otwieramy NOWE LINIE produkcyjne

    Do naszego zespołu poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

    Pracownik produkcyjny - operator maszyn

    Zadania na stanowisku:

  • Realizowanie procesu produkcyjnego zgodnie z dokumentacją technologiczną;
  • Dokonywanie częstej kontroli jakości i pomiarów wyrobów wg. karty kontroli;
  • Wprowadzanie poprawek do ustawień maszyny i wymiana narzędzi obróbczych;
  • Współpraca z innymi obszarami firmy, m.in.: Logistyka, Jakość, Utrzymanie Ruchu, Narzędziownia;
  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.
  • Oczekiwania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
  • Znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych;
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • Dokładność i terminowość;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy:

  • Pełne przeszkolenie do pracy na stanowisku, pod okiem doświadczonych pracowników;
  • Stabilne zatrudnienie
  • Dobór obszaru zatrudnienia pod umiejętności kandydata
  • Możliwość pracy w dużej, międzynarodowej firmie ze stabilną pozycją na rynku;
  • Pracę w systemie 3-zmianowym;
  • Bezpieczne warunki pracy;
  • Wynagrodzenie od 5000 zł brutto (z dodatkami)
  • Atrakcyjny pakiet socjalny - dodatek finansowy na święta Wielkanocne, na wakacje, oraz Święta Bożego Narodzenia
  • Wolne płatne święta (około 6 takich dni w ciągu roku);
  • Bezpłatna siłownia na terenie zakładu, karta MultiSport i MultiLife;
  • Dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych;
  • Premię finansową za polecenie kandydata do pracy;
  • Perspektywy dalszego rozwoju - możliwość szkoleń i awansu.

  • Seris Konsalnet Holding S.A. Zdzieszowice, Polska

    Jesteśmy jedną z największych firm w branży bezpieczeństwa, ochrony i usług utrzymania czystości w Polsce oraz częścią międzynarodowej Grupy SERIS - jednego z globalnych liderów rynku security. Od ponad 30 lat dbamy o bezpieczeństwo wielu firm i gospodarstw domowych. · Kwalifikow ...