Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Zdzieszowice, Polska - Seris Konsalnet Holding S.A.

    Seris Konsalnet Holding S.A.
    Seris Konsalnet Holding S.A. Zdzieszowice, Polska

    2 tygodnie temu

    Seris Konsalnet Holding S.A. background

    Jesteśmy jedną z największych firm w branży bezpieczeństwa, ochrony i usług utrzymania czystości w Polsce oraz częścią międzynarodowej Grupy SERIS - jednego z globalnych liderów rynku security. Od ponad 30 lat dbamy o bezpieczeństwo wielu firm i gospodarstw domowych.

    Kwalifikowany Pracownik Ochrony - obiekt przemysłowy - Zdzieszowice

    Miejsce pracy: Zdzieszowice

    Firma Seris Konsalnet zatrudni pracownika z wpisem na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, z dopuszczeniem do broni (paralizator)- zakład produkcyjny w Zdzieszowicach.

    Praca w systemie zmianowym 12 godz. (dzień/noc) w wybrane dni od poniedziałku do niedzieli.

    Zakres obowiązków:

    • Kontrola ruchu osobowego
    • Kontrola pojazdów
    • wydawanie /przyjmowanie kluczy
    • kontrola przestrzegania przepisów BHP, p.poż. na terenie zakładu.
    • prowadzenie dokumentacji służbowej
    • sprawdzanie stanu zabezpieczenia obiektów na terenie zakładu,

    Wymagania:

    - wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony,

    - pozwolenie na korzystanie z paralizatora (oferujemy wsparcie w ubieganiu się o pozwolenie)

    punktualność
    - niekaralność
    - dyspozycyjność
    - sumienność
    - odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • umowa o pracę
    • terminowe wynagrodzenie
    • stabilne zatrudnienie
    • bezpłatne umundurowanie
    • prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED
    • możliwość skorzystania z Karty MultiSport
    • dofinansowanie do posiłków
    • bogaty pakiet socjalny w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowania do wypoczynku, zajęć sportowych, bony świąteczne)
    • bonus za polecenie pracownika

    Zainteresowane osoby proszę o kontakt wysyłając swoje CV

    lub kontakt telefoniczny: : poniedziałek-piątek, 8:00-16:00) lub SMS o treści 'Imię i Nazwisko - Zdzieszowice'