Warsaw

    Assistant | Business Development Department | Dział Define - Warsaw, Polska - Colliers

    Colliers
    Colliers Warsaw, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Pełny etat
    Opis

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie materiałów sprzedażowych, szablonów dokumentów, prezentacji, tłumaczeń (praca głównie w narzędziach PowerPoint, Notion, Miro)
  • Organizowanie spotkań, przygotowanie agendy i minutek
  • Aktualizacja danych w systemach zarządzania relacjami z klientami (Salesforce), wsparcie w analizie danych sprzedażowych. Administracja wewnętrznych dokumentów działu
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby działań prospectingowych i sprzedażowych.
  • Wspieranie dyrektora działu i zespołu w codziennych zadaniach i realizowanych projektach
  • Nasze wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Zdolność do pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i nieszablonowego myślenia.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Power Point
  • Wykształcenie wyższe lub student/ka dostępny/a w pełnym wymiarze godzin
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym w mowie i w piśmie
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Dokładność i systematyczność
  • Mile widziane zainteresowanie rynkiem nieruchomości
  • Chęć pracy w roli supportującej
  • Dodatkowe informacje

    To oferujemy:

  • Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) i Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2021, 2022 i 2023
  • Programy szkoleń wewnętrznych, dostęp do platformy szkoleniowej
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe płatne dni nieobecności dla rodziców (6 dni rocznie) oraz platformy benefitowej
  • Realną możliwość rozwoju i współpracę z najlepszymi specjalistami z branży
  • Pracę w zespole nastawionym na przedsiębiorczość, współpracę i dobrą atmosferę
  • Pracę hybrydową
  • Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Colliers Warsaw, Polska Pełny etat

    Opis stanowiska · Twój zakres obowiązków: · Wsparcie działu w kwestiach organizacyjno – administracyjnych; · Przygotowywanie i tłumaczenie materiałów informacyjnych, szablonów dokumentów, prezentacji; · Organizowanie podróży służbowych dla pracowników działu; · Przygotowywanie ...