Warsaw

    Technik / konserwator obiektu - Warszawa, Polska - STRABAG PFS

    STRABAG PFS
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis
    Wymagania:
    • wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie o kierunku technicznym
    • doświadczenie zawodowe w obsłudze technicznej nieruchomości
    • znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, niskoprądowych, systemów BMS
    • uprawnienie energetyczne zakresie eksploatacji urządzeń Gr. I do 1 kV.
    • umiejętność diagnozowania przyczyn awarii
    • umiejętność pracy w zespole
    • prawo jazdy kat. B (mile widziane), zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m

    Dodatkowe informacje:
    • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • opiekę zdrowotną, ubezpieczenia, Multisport
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę
    Zadania:
    • bieżąca eksploatacja, konserwacja instalacji i urządzeń budynkowych (instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, klimatyzacyjne, grzewcze, wentylacyjne)
    • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń
    • usuwanie awarii
    • współpraca z serwisami zewnętrznymi
    • raportowanie zgodnie z procedurami

  • STRABAG PFS Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Aufgaben · bieżąca eksploatacja, konserwacja instalacji i urządzeń budynkowych: duży obiekt komercyjny w centrum Warszawy ( instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, klimatyzacyjne, grzewcze, wentylacyjne) · monitorowanie pracy powierzonych urządzeń · usuwanie awarii · współ ...

  • KGL S.A. Klaudyn, Polska

    Oferujemy: · umowę o pracę bezpośrednio w firmie KGL · prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną) od początku zatrudnienia · świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.) · ubezpiecz ...

  • KGL S.A. Klaudyn, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Twój zakres obowiązków:prace remontowe i budowlane związane z infrastrukturą firmy · udział w montażu i instalacji nowo zakupionych urządzeń · wykonywanie podłączeń i naprawy elektrycznych na terenie zakładów · zaopatrzenie działu w części zamienne i materiały w celu zapewnienia ...