Warsaw

    Technik / konserwator obiektu - Warsaw, Polska - STRABAG PFS

    STRABAG PFS
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Aufgaben

  • bieżąca eksploatacja, konserwacja instalacji i urządzeń budynkowych: duży obiekt komercyjny w centrum Warszawy ( instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, klimatyzacyjne, grzewcze, wentylacyjne)
  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń
  • usuwanie awarii
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • raportowanie zgodnie z procedurami
  • Qualifikationen

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie o kierunku technicznym
  • doświadczenie zawodowe w obsłudze technicznej nieruchomości
  • znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, niskoprądowych, systemów BMS
  • uprawnienie energetyczne zakresie eksploatacji urządzeń Gr. I do 1 kV.
  • umiejętność diagnozowania przyczyn awarii
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane), zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m
  • praca w systemie 8h lub 12 h
  • Wir bieten

    •stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
    •opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, Multisport
    •ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • STRABAG PFS Warszawa, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania:wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie o kierunku technicznym · doświadczenie zawodowe w obsłudze technicznej nieruchomości · znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, niskoprądowych, systemów BMS · uprawnienie ...

  • KGL S.A. Klaudyn, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Twój zakres obowiązków:prace remontowe i budowlane związane z infrastrukturą firmy · udział w montażu i instalacji nowo zakupionych urządzeń · wykonywanie podłączeń i naprawy elektrycznych na terenie zakładów · zaopatrzenie działu w części zamienne i materiały w celu zapewnienia ...

  • KGL S.A. Klaudyn, Polska

    Oferujemy: · umowę o pracę bezpośrednio w firmie KGL · prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną) od początku zatrudnienia · świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.) · ubezpiecz ...