Szwaczka Maszynowa - Kostrzyn nad Odrą, Polska - Praca Sp. z o.o.

    Praca Sp. z o.o.
    Praca Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Twoimi zadaniami będzie szycie:

    kołder,

    poduszek,

    pokrowców.

    Wymagane umiejętności:

    szycie na maszynie,

    zdolności manualne.

    Pracodawca oferuje:

    atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie akordowe i sezonowe,

    dofinansowanie do obiadów pracowniczych,

    fundusz Socjalny.

  • Wendre Poland Sp. z o.o.

    Szwaczka Maszynowa

    Wendre Poland Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Oferujemy:wysokie zarobki, · premie akordowe, · premie sezonowe, · dofinansowanie do obiadów pracowniczych, · Fundusz Socjalny. · Zadania:szycie kołder, poduszek, pokrowców · Wymagania:umiejętność szycia na maszynach, · zdolności manualne, · umiejętność pracy w zespole, · sumienn ...

  • Praca Sp. z o.o.

    Praca Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagane umiejętności:szycie na maszynie, · zdolności manualne. · Twoimi zadaniami będzie szycie: kołder, · poduszek, · pokrowców. · ...

    2 tygodnie temu

    Wendre Poland Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą, Polska

    Zadania: · szycie kołder, poduszek, pokrowców · Wymagania: · umiejętność szycia na maszynach, · zdolności manualne, · umiejętność pracy w zespole, · sumienność i rzetelność, · Oferujemy: · wysokie zarobki, · premie akordowe, · premie sezonowe, · dofinansowanie do obiadów pracowni ...