Szwaczka Maszynowa - Kostrzyn nad Odrą, Polska - Wendre Poland Sp. z o.o.

    Wendre Poland Sp. z o.o.
    Wendre Poland Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą, Polska

    3 dni temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Zadania:

    szycie kołder, poduszek, pokrowców

    Wymagania:

    umiejętność szycia na maszynach,

    zdolności manualne,

    umiejętność pracy w zespole,

    sumienność i rzetelność,

    Oferujemy:

    wysokie zarobki,

    premie akordowe,

    premie sezonowe,

    dofinansowanie do obiadów pracowniczych,

    Fundusz Socjalny.

    Oferujemy:

    umowę o pracę,

    motywacyjny system premii,

    ubezpieczenie grupowe,

    kurs językowy,

    dofinansowanie obiadów pracowniczych,

    przyjazna atmosfera,

    możliwość rozwoju zawodowego.

  • Wendre Poland Sp. z o.o.

    Szwaczka Maszynowa

    2 dni temu

    Wendre Poland Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Oferujemy:wysokie zarobki, · premie akordowe, · premie sezonowe, · dofinansowanie do obiadów pracowniczych, · Fundusz Socjalny. · Zadania:szycie kołder, poduszek, pokrowców · Wymagania:umiejętność szycia na maszynach, · zdolności manualne, · umiejętność pracy w zespole, · sumienn ...

  • Praca Sp. z o.o.

    1 tydzień temu

    Praca Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagane umiejętności:szycie na maszynie, · zdolności manualne. · Twoimi zadaniami będzie szycie: kołder, · poduszek, · pokrowców. · ...

    6 dni temu

    Praca Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą, Polska

    Twoimi zadaniami będzie szycie: · kołder, · poduszek, · pokrowców. · Wymagane umiejętności: · szycie na maszynie, · zdolności manualne. · Pracodawca oferuje: · atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie akordowe i sezonowe, · dofinansowanie do obiadów pracowniczych, · fundusz Socjalny ...