Poznań

    Menedżer Procesów - Poznań, Polska - Biedronka

    Biedronka
    Biedronka Poznań, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 4 dni temu

    Biedronka background
    Opis

    Twoje Zadania

  • Optymalizacja przebiegu procesów w obszarze finansowo-księgowym poprzez koordynację zadań związanych z analizą procesu, szukaniem możliwych usprawnień i wdrażaniem nowych rozwiązań;
  • Automatyzacja procesów finansowych poprzez koordynacje zadań realizowanych przez zespoł oraz działy IT, sugerowanie najlepszych praktyk oraz wyznaczanie kluczowych kierunków rozwoju stosowanych technologii (np. Robotic Process Automation, Process Mining, etc.);
  • Rozpowszechnianie kultury Continuous Improvement poprzez prowadzanie warsztatów, bycie wzorem do naśladowania w codziennej współpracy oraz aktywne zaangażowanie w realizowane projekty;
  • Komunikacja pomiędzy pionem finansowym oraz działami IT w zakresie priorytezacji projektów, wprowadzanych zmian oraz testów nowych rozwiązań;
  • Rozwój kompetencji pracowników podległego zespołu oraz całego pionu finansowego w zakresie prowadzenia projektów, zarządzania zmianą i automatyzacji procesów;
  • Zarządzanie zespołem eksperckim mającym na celu optymalizacje procesów, rozwój i wdrażanie nowych technologii oraz rozwiązań w obszarze pionu finansowego;
  • Koordynacja terminowego przekazywania danych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne organizacji (GUS, pozostale działy CUW, audyt wewnętrzny i zewnętrzny, etc.) oraz wsparcia użytkowników koncowych w zakresie obsługiwanych procesów.
  • Nasze Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z finansami;
  • Minimum 3 lata, doświadczenie w pracy w dziale finansowym/dziale IT w obszarze rozwoju aplikacji finansowych;
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz w zarządzaniu zespołem;
  • Znajomość sektora SSC/BPO;
  • Znajomość i zainteresowanie kulturą Continuous Improvement, umiejętność projektowania procesów oraz optymalizacji;
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

  • Get Noticed Agency

    New Business Sales Specialist

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 4 dni temu

    Get Noticed Agency Towarowa /, Poznań, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Cześć, dzień dobry · W sprzedaży czujesz się jak ryba w wodzie? Już w pierwszej rozmowie z klientem potrafisz wybadać jego potrzeby? Aktywnie rozwijasz swoją bazę kontaktów korzystając z różnych źródeł pozyskiwania klientów? · Zaaplikuj do nas i dowiedz się jak możesz wspólnie z ...

  • Grupa Amica

    Menedżer ds. Kadrowo-Płacowych

    Grupa Amica Poznań, Polska

    Obecnie do Amica SA do Działu HR (Sekcja Kadrowo - Płacowa)​ szukamy osoby na stanowisko: · Główne zadania: · Koordynacja oraz terminowa realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych, kalkulacji wynagrodzeń, rozliczeń podatkowych i ZUS; · Dbałość o dokumentacj ...