Zakroczym

    Kierownik Techniczny Obiektu - Zakroczym, Polska - Dussmann Polska Sp.z o.o.

    Dussmann Polska Sp.z o.o.
    Dussmann Polska Sp.z o.o. Zakroczym, Polska

    Znalezione w: beBee S2 PL - 1 tydzień temu

    Opis
    Obowiązki
    • Zarządzanie procesem eksploatacji technicznej,
    • Utrzymywanie bieżących kontaktów z przedstawicielami Klienta,
    • Współpraca z Najemcami oraz firmami zewnętrznymi w zakresie obsługi technicznej,
    • Nadzór nad usuwaniem awarii i prowadzeniem remontów, kontrola prac do wykonania w systemie obsługi zgłoszeń,
    • Prowadzenie i nadzór procesu zgłoszeń usterek gwarancyjnych,
    Oczekujemy
    • Doświadczenia na stanowisku kierowniczym związanym z techniczną obsługą obiektów,
    • Wykształcenie wyższe (inżynier),
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu obsługi technicznej nieruchomości,
    • Doświadczenie w zarządzaniu Zespołem,
    • Umiejętności delegowania zadań i motywowania Zespołu.

  • STRABAG PFS

    Kierownik techniczny obiektu

    Znalezione w: Talent PL Premium - 4 dni temu

    STRABAG PFS Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Aufgaben · nadzór przebiegiem procesów operacyjnych w Spółce w zakresie utrzymania jakości obsługi, zgodności realizacji usługi z umową, wsparcia operacyjnego i technicznego w powierzonym obszarze ( branża FM) · zarządzanie zespołem pracowników - koordynowanie, egzekwowanie wyda ...

    Kierownik techniczny obiektu logistycznego

    Znalezione w: Talent PL Premium - 3 dni temu

    Aufgaben · nadzór przebiegiem procesów operacyjnych w Spółce w zakresie utrzymania jakości obsługi, zgodności realizacji usługi z umową, wsparcia operacyjnego i technicznego w powierzonym obszarze ( branża FM) - obiekt logistyczny – zachodnia obwodnica Warszawy · zarządzanie zes ...