Warsaw

    Kierownik techniczny obiektu - Warsaw, Polska - STRABAG PFS

    STRABAG PFS
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Aufgaben

  • nadzór przebiegiem procesów operacyjnych w Spółce w zakresie utrzymania jakości obsługi, zgodności realizacji usługi z umową, wsparcia operacyjnego i technicznego w powierzonym obszarze ( branża FM)
  • zarządzanie zespołem pracowników - koordynowanie, egzekwowanie wydanych poleceń, motywowanie do pracy, współpraca w zakresie PPM, budżetów, CAPEX, OPEX
  • budowanie zespołu technicznego poprzez rekrutację, zatrudnienie, rozliczenia czasu pracy, opracowywanie grafików pracy
  • optymalizacja działań podwykonawców w powierzonym obszarze wraz z zapewnieniem właściwej współpracy pomiędzy działami
  • utrzymywanie dobrych relacji z właścicielem obiektu i zapewnienie wysokiego standarduświadczonych prac
  • rozliczenia finansowe wynikające z realizacji umów, zleceń oraz ponoszonych kosztów stałych
  • raportowanie z wykonanych działań, raportowanie miesięczne, rozliczenia mediów najemców, analizy zużyć
  • wskazywanie rozwiązań, propozycji modernizacji technicznych instalacji oraz ustosunkowywanie się do oczekiwań zarządcy nieruchomości oraz najemców
  • Qualifikationen

  • wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe z zakresu utrzymania technicznego i zarządzania nieruchomościami branży FM
  • doświadczenia na podobnym stanowisku oraz w zarządzaniu zespołem dedykowanym dla nieruchomości
  • kreatywność, innowacyjność i inicjatywa w prowadzeniu projektów
  • umiejętność skróconego kosztorysowania, czytania i analizy rysunków technicznych
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, w tym terminologii technicznej z zakresu nieruchomości
  • zaangażowanie, samodzielność
  • Wir bieten

    •stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
    •stanowisko z potencjałem rozwoju w organizacji
    •opieka zdrowotna, ubezpieczenie, szkolenia, Multisport
    •ciekawa, pełna wyzwań praca

  • STRABAG PFS Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Aufgaben · nadzór przebiegiem procesów operacyjnych w Spółce w zakresie utrzymania jakości obsługi, zgodności realizacji usługi z umową, wsparcia operacyjnego i technicznego w powierzonym obszarze ( branża FM) - obiekt logistyczny – zachodnia obwodnica Warszawy · zarządzanie zes ...

  • Dussmann Polska Sp.z o.o. Zakroczym, Polska

    ObowiązkiZarządzanie procesem eksploatacji technicznej, · Utrzymywanie bieżących kontaktów z przedstawicielami Klienta, · Współpraca z Najemcami oraz firmami zewnętrznymi w zakresie obsługi technicznej, · Nadzór nad usuwaniem awarii i prowadzeniem remontów, kontrola prac do wykon ...

  • Biedronka

    Energetyk

    1 tydzień temu

    Biedronka Mszczonów, Polska

    W skrócie · Prace konserwacyjne i renowacyjne; · Zapewnienie dostępności materiałów eksploatacyjnych centrum dystrybucyjnym; · Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny; · Darmowe posiłki w trakcie pracy oraz dostęp do gabinetu fizjoterapeuty. · O pracy · Masz doświadc ...