Rzeszów

    Kierownik Transportu Krajowego - Rzeszow, Polska - Raben Group

    Raben Group
    Dołącz do naszego zespołu jako: Kierownik Transportu Krajowego Miejsce pracy: Rzeszów Pracuj w raben

    Stworzysz koncertowy zespół pracowników i niespotykaną nigdzie indziej atmosferę pracy. Popiszesz się wielozadaniowością i zmysłem organizacji.

    To oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia;
  • Możliwość realizacji ciekawych, ambitnych i pełnych wyzwań zadań;
  • Stabilność zatrudnienia w ramach umowy o pracę;
  • Zaufanie i wsparcie ze strony Przełożonych;
  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, paczki dla pracowników itp.;
  • Program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki stanowiska.
  • Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie działalnością operacyjną transportu w podległym obszarze;
  • Utrzymywanie wysokiej jakości standardów w transporcie;
  • Zarządzanie i rozwój podległego zespołu;
  • Monitorowanie i optymalizowanie kosztów transportu;
  • Nadzór nad procesem realizacji zleceń oraz stałe doskonalenie serwisu oferowanego Klientom;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji transportowej;
  • Negocjowanie oraz utrzymywaniu długofalowych relacji z firmami transportowymi;
  • Ścisła współpraca z innymi działami i oddziałami firmy.
  • Nasze wymagania:

  • Doświadczenie (min. 2 lata) w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem w branży TSL;
  • Doświadczenie i wiedza w zakresie modelowania, planowania i realizacji transportów;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu;
  • Nastawienie na skuteczne rozwiązywanie problemów oraz otwartość na zmiany;
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i przywódcze;
  • Znajomość branży TSL;
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel;​
  • Prawo jazdy Kat. B​.
  • Mamy drive do rozwoju

    To wszystko dzięki grze zespołowej Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

  • Hellmann Worldwide Logistics Podkarpackie Voivodeship, Polska

    Twoje zadania: · Organizowanie, planowanie pracy i nadzór nad pracą działu transportu krajowego i magazynu przeładunkowego · Odpowiedzialność za prawidłową realizację procesu dystrybucji krajowej w rejonie zgodnie z polityką produktu · Zarządzanie zespołem dyspozytorów i pracown ...