Kierownik działu transportu krajowego - Podkarpackie Voivodeship, Polska - Hellmann Worldwide Logistics

    Opis

    Twoje zadania:

  • Organizowanie, planowanie pracy i nadzór nad pracą działu transportu krajowego i magazynu przeładunkowego
  • Odpowiedzialność za prawidłową realizację procesu dystrybucji krajowej w rejonie zgodnie z polityką produktu
  • Zarządzanie zespołem dyspozytorów i pracowników magazynu przeładunkowego z uwzględnieniem zasad dotyczących BHP
  • Realizacja celów budżetowych oraz wskaźników jakościowych
  • Optymalizacja procesów
  • Wybór i utrzymywanie optymalnego portfolio przewoźników
  • Dbanie o satysfakcję klientów poprzez zapewnianie najwyższej jakość obsługi
  • Nadzór nad gospodarką paletową w oddziale
  • Nadzór nad maszynami, urządzeniami i narzędziami w magazynie przeładunkowym pod kątem ich sprawności a także wymogów BHP
  • Efektywna współpraca oraz budowanie dobrych relacji z innymi działami firmy
  • Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień związanych z budżetowaniem, optymalizacją kosztów i wdrażaniem usprawnień
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość procesów w magazynie przeładunkowym i transporcie drobnicowym
  • Wysoko rozwinięte umiejętność analityczne
  • Nastawienie na realizację celów i skuteczność w działaniu
  • Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu
  • Umiejętność samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji
  • Wysokie kompetencje organizacyjne i interpersonalne
  • To oferujemy:

  • Ciekawą i stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • System motywacyjny uzależniony od wyników pracy
  • Atrakcyjny system benefitów