Warsaw

    Młodszy Menedżer Produktu - Warsaw, Polska - RTV EURO AGD

    RTV EURO AGD
    RTV EURO AGD Warsaw, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 dzień temu

    Opis

    Twój zakres obowiązków

  • współpraca z zespołem doświadczonych Menedżerów Produktu,
  • współodpowiedzialność za P&L oraz rozwój powierzonej grupy asortymentowej,
  • współtworzenie konkurencyjnej oferty produktowej w sprzedaży sieci sklepów oraz e-commerce,
  • uczestnictwo w działaniach mających na celu zapewnianie optymalnego zapasu towarów,
  • współpraca z dostawcami – negocjacje, zakupy i uzgadnianie wsparcia marketingowego dla produktów i grup asortymentowych z uwzględnieniem rożnych kanałów sprzedaży,
  • prowadzenie analizy sprzedaży, oferty na rynku oraz działań konkurencji.
  • Nasze wymagania

  • pierwsze doświadczenie w dziale zakupów lub w dziale zarządzania kategorią produktową (jako Asystent Kupca, Młodszy Menedżer Produktu lub pokrewne),
  • mile widziana znajomość i zainteresowanie produktami kategorii IT,
  • zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków,
  • przedsiębiorczy sposób myślenia,
  • umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomości narzędzi MS Office (w szczególności Excel, Power Point),
  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
  • proaktywna postawa i mocne zorientowanie na wyniki,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność szybkiego wdrażania się w nowe zadania.
  • To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej,
  • pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bezpłatny parking),
  • pracę w ambitnym i zaangażowanym zespole,
  • możliwość realizacji poprzez wpływ na rozwój podległej kategorii,
  • szansę ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • RTV EURO AGD

    Menedżer Produktu

    Znalezione w: Talent PL Premium - 6 dni temu

    Twój zakres obowiązków · odpowiedzialność za określoną kategorię produktową i samodzielność w rozwijaniu jej, możliwość inicjowania i wprowadzania nowych rozwiązań, które pozwolą jeszcze efektywniej konkurować w Twoim segmencie rynku, · zarządzanie asortymentem dostępnym w sklepa ...

  • Warta

    Menedżer Produktu Indywidualnych Ubezpieczeń na Życie

    Znalezione w: Talent PL Premium - 5 dni temu

    Warta Warsaw, Polska

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: · Menedżer Produktu Indywidualnych Ubezpieczeń na Życie Miejsce pracy: Warszawa mazowieckie Numer Referencyjny: MP/ZS// Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie: · opracowywanie i uzgadnianie założeń biznesowych i operacyjnych ...