Warsaw

    Menedżer Produktu - Warsaw, Polska - RTV EURO AGD

    RTV EURO AGD
    RTV EURO AGD Warsaw, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 6 dni temu

    Opis

    Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za określoną kategorię produktową i samodzielność w rozwijaniu jej, możliwość inicjowania i wprowadzania nowych rozwiązań, które pozwolą jeszcze efektywniej konkurować w Twoim segmencie rynku,
  • zarządzanie asortymentem dostępnym w sklepach stacjonarnych i w sklepie internetowym, przygotowanie atrakcyjnej oferty produktowej i dbałość o zapewnianie optymalnego zapasu towarów,
  • współpraca przy odpowiednim doborze narzędzi promocyjnych, współtworzenie mechanizmów akcji marketingowych, przygotowanie koncepcji takich akcji i koordynowanie działań z nimi związanych,
  • analiza danych dotyczących sprzedaży w różnych kanałach, przygotowanie strategii ekspozycyjnych i cenowych dla powierzonej grupy asortymentowej i realny wpływ na ofertę tej grupy produktów w naszej sieci,
  • ciągła współpraca i kontakty z dostawcami, w tym prowadzenie negocjacji handlowych, zakupy i uzgadnianie wsparcia marketingowego dla zdefiniowanych produktów, z uwzględnieniem różnych kanałów sprzedaży i specyficznych wymagań każdego z nich,
  • poszukiwanie najlepszych rozwiązań przyczyniających się do wzrostu sprzedaży powierzonej grupy, monitorowanie oferty rynkowej i innowacyjnych działań marketingowych.
  • Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu produktami w branży elektroniki użytkowej,
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność czytania danych i analizy trendów oraz wyciągania trafnych wniosków,
  • skuteczność w prowadzeniu rozmów handlowych i negocjacji,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość narzędzi MS Office (w szczególności Excel, Power Point),
  • proaktywna postawa, inicjatywa w działaniu i mocne zorientowanie na wyniki,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i w komunikacji interpersonalnej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
  • To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bezpłatny parking),
  • pracę z profesjonalnym, zaangażowanym i zgranym zespołem,
  • realny wpływ na rozwój podległej kategorii produktowej, swobodę we wdrażaniu własnych pomysłów,
  • możliwość poszerzania swojej wiedzy i czerpania wsparcia od osób z ogromnym doświadczeniem i sukcesami na tym rynku,
  • możliwość rozwoju w różnych obszarach biznesowych w firmie (Analiza Danych, Marketing, Kontroling)
  • szansę doskonalenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.

  • RTV EURO AGD

    Młodszy Menedżer Produktu

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 dzień temu

    Twój zakres obowiązków · współpraca z zespołem doświadczonych Menedżerów Produktu, · współodpowiedzialność za P&L oraz rozwój powierzonej grupy asortymentowej, · współtworzenie konkurencyjnej oferty produktowej w sprzedaży sieci sklepów oraz e-commerce, · uczestnictwo w działania ...

  • Warta

    Menedżer Produktu Indywidualnych Ubezpieczeń na Życie

    Znalezione w: Talent PL Premium - 5 dni temu

    Warta Warsaw, Polska

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: · Menedżer Produktu Indywidualnych Ubezpieczeń na Życie Miejsce pracy: Warszawa mazowieckie Numer Referencyjny: MP/ZS// Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie: · opracowywanie i uzgadnianie założeń biznesowych i operacyjnych ...